۲۱ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۱۷
کد خبرنگار: 940
کد خبر: 84034958
۰ نفر

برچسب‌ها

مسابقات دوچرخه‌سواری کوهستان خراسان رضوی برگزار شد

مشهد- ایرنا- دبیر هیات دوچرخه‌سواری خراسان رضوی گفت: مسابقات دوچرخه سواری کوهستان"کراس کانتری" قهرمانی این استان روز جمعه در بوستان کوهستانی خورشید مشهد برگزار شد.

مجید روح‌پرور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این مسابقات ۷۰ دوچرخه‌سوار در رده‌های سنی بزرگسالان در مسیر ۲۰ کیلومتر، جوانان در مسیر ۱۶ کیلومتر و نوجوانان در مسیر ۱۲ کیلومتر در ماده تایم تریل انفرادی با هم رقابت کردند.

وی ادامه داد: در پایان این مسابقات در رده سنی بزرگسالان حامدحسن پور از تیم شهربهشت به مقام نخست دست یافت، رضا سهرابی راد از تیم همرکابان نیشابور دوم شد و محمدرضا میریزدی از تیم نیک بایک مشهد مقام سوم را کسب کرد.

دبیر هیات دوچرخه‌سواری خراسان رضوی گفت: در رده سنی جوانان هم امیرحسین ابراهیم پور از تیم خط پایان بر سکوی نخست قرار گرفت، سعید حسین پور از تیم نیک بایک مشهد به مقام دوم دست یافت و سینا نادمی از تیم شهربهشت مقام سوم را از آن خود کرد.

وی افزود: در رده سنی نوجوانان نیز سهیل عباسیان از تیم نیشابور اول شد و کوروش قراگزلو و مهرداد لسانی از تیم شهربهشت به ترتیب به مقام‌های  دوم و سوم دست یافتند.

۲۵۰ دوچرخه سوار سازمان یافته در خراسان رضوی این رشته ورزشی را پیگیری می‌کنند که ۷۰ نفر از این تعداد را بانوان تشکیل می‌دهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =