اهانت به پیامبر اکرم (ص) نشانه عجز دشمنان در برابر مسلمانان است

یزد - ایرنا - امام جمعه بهاباد اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) را محکوم کرد و گفت : این حرکت نشان ‌دهنده عجز دشمنان در مقابل مسلمانان است.

به گزارش ایرنا ،حجت الاسلام علی اکبر ابراهیمی بشکانی امروز در خطبه های این هفته نماز جمعه بهاباد اظهار کرد : اهانت به ساحت پیامبر اسلام(ص) نشانه عجز مستکبران در برابر دین اسلام و قرآن است و امروز دفاع از ساحت آن حضرت به معنای دفاع از تمامی مقدسات پیامبران الهی است.

خطیب نماز جمعه بهاباد،گفت : امروز ارزش های غربی در جهان به بن بست رسیده است و آنها توان مقابله با ارزش های اسلامی را ندارند .

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهاباد با بیان اینکه این تحرکات ظالمانه حرمت شکنی نسبت به ادیان توحیدی و پیامبران الهی است، افزود: وظیفه تمامی آزادیخواهان جهان است که در مقابل این جسارت بایستند.

ابراهیمی بشکانی با اشاره به اینکه این اقدامات و توهین ها علیه رسول خدا هرگز راه به جایی نخواهد برد، گفت: بی گمان توهین و هتاکی علیه دین اسلام و عقاید مسلمانان از سوی دشمنان دین خدا هرگز نمی تواند موفق باشد زیرا وعده الهی می گوید که جهان در نهایت در دست حق پرستان خواهد بود.

وی یادآور شد: بسیاری در طول تاریخ اراده کرده‌اند ،نور خداوند و پیامبر اسلام را خاموش کنند که هیچ گاه به جایی نرسیده اند، زیرا خداوند اراده کرده  نور خود را بر مردم بتاباند و اراده خداوند بالاتر از همه اراده هاست.

ابراهیمی بشکانی بیان کرد: اگر نشریه‌ای به خود اجازه می‌دهد به ساحت پیامبر اکرم(ص) توهین کند، برای این است که آنها  ۱۴۰۰ سال است تلاش می‌کنند جهل را بر عالم حاکم کنند تا نگرش مردم را نسبت به اسلام تغییر دهند.

وی با بیان اینکه دشمنان از نظام و اسلام ناب محمدی(ص) در هراس هستند، افزود: اسلامی که امروز در دنیا از سوی ایران مطرح شده ، اسلام ناب محمدی است دشمنان غربی و قسم‌خورده ایران از آن در هراسند و ایران هراسی را بر سر زبان‌ها انداخته‌اند

خطیب جمعه بهاباد با اشاره به اینکه این نخستین باری نیست که خباثت و دشمنی استکبار جهانی به مبانی دینی و اسلامی نمایش داده می‌شود، گفت: امت بیدار اسلام هرگز در برابر این‌گونه اقدامات ساکت نمی‌نشیند.

درپایان نمازگزاران جمعه بهاباد با سردادن شعارهایی  هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبرگرامی اسلام را به شدت محکوم کردند .

نشریه فکاهی «شارلی ابدو» چاپ پاریس یازدهم شهریور ماه جاری در اقدامی گستاخانه و توهین‌آمیز، کاریکاتورهای موهنی را از  پیامبر اکرم(ص)  بازنشر کرد که این اقدم با واکنش مسلمانان در کشورهای مختلف روبرو شد

مرکز شهرستان ۲۰ هزار نفری بهاباد در فاصله ۲۰۰ کیلومتری شرق یزد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =