فرماندار دالاهو از مردم خواست رای خود را به ساعات پایانی موکول نکنند

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار دالاهو با بیان اینکه انتخابات در ۵۵ شعبه اخذ رای این شهرستان و در حال اجرا است،از مردم خواست رای خود را به ساعات‌های پایانی امروز موکول نکنند

کرم محمدی روز جمعه در گفت وگو با ایرنا افزود: تمام مقدمات و شرایط برگزاری مرحله دوم یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در این شهرستان فراهم شده و اخذ رای از شهروندان به آرامی و بدون هیچ مشکلی در حال اجرا است.

وی گفت: در حوزه انتخابیه شهرستان دالاهو ۲۰ شعبه ثابت شهری و ۳۵ شعبه سیار روستایی برای جمع آوری آرای مردم در مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در نظر گرفته شده است.

رقابت انتخابات دور دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه شهرستان دالاهو و اسلام آبادغرب، بین مجتبی بخشی‌پور و نادر نادری است.

۱۸۳ شعبه در حوزه اسلام آبادغرب و دالاهو رای مردم جمع آوری می کنند.

در دور نخست عبدالرضا مصری و محمد رشیدی از حوزه انتخابیه کرمانشاه، آرش زره‌تن لهونی از حوزه انتخابیه پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی، علی رضایی از حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین، سید جواد حسینی کیا از سنقروکلیایی و شهریار حیدری از حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب راهی خانه ملت شدند.

اما رقابت سلمان محمدی‌بابازیدی و ابراهیم عزیزی برای یک کرسی باقی‌مانده در شهرستان کرمانشاه و مجتبی بخشی‌پور و نادر نادری در حوزه اسلام‌آباد غرب و دالاهو به دور دوم کشیده است.

ابتدا بنا بود که انتخابات دور دوم ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ برگزار شود اما شیوع ویروس کرونا همه چیز را به هم ریخت و این انتخابات را هم پنج ماه عقب انداخت و به ۲۱ شهریور موکول کرد.

زمان برگزاری دومین مرحله انتخابات مجلس شورای اسلامی ساعت هشت صبح تا ۱۸ روز جمعه ۲۱ شهریور اعلام شده است.

سرخط اخبار استان‌ها