توهین به پیامبر اکرم ص) نشانه وحشت غرب از گسترش اسلام است

شاهرود - ایرنا - امام جمعه میامی گفت: اهانت به پیامبر اکرم (ص) نشانه وحشت سیاستمداران غربی از گسترش روز افزون اسلام است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین قربانعلی صفایی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته در مسجدجامع میامی افزود: دشمنان اسلام هر روز به بهانه‌ های مختلف برای جلوگیری از اقتدار و عظمت مسلمانان به توطئه‌ ای جدید متوسل می‌شوند.

وی ضمن محکوم کردن اهانت نشریه فرانسوی به قرآن کریم و پیامبر مهربانی ها گفت: توهین به مقدسات مسلمانان موجب رشد بیشتر اسلام خواهد شد.

امام جمعه میامی ادامه داد: تاکنون توسط دشمنان اقدامات گسترده و خصمانه ای علیه مسلمانان صورت گرفته ولی با هوشیاری و بصیرت تلاش های آنان خنثی شده است.

وی با اشاره به اینکه دشمنان کشور از نفوذ منطقه ای ایران عصبانی هستند، اظهار داشت : طبق نظر کارشناسان فاسد ترین انتخابات تاریخ آمریکا در حال شکل گیری است.

صفایی پور تصریح کرد: استکبار جهانی به سرکردگی دولت آمریکا به دنبال فشار حداکثری بر ایران اسلامی است ولی نقشه حرکت انقلابی کشور به سمت پیشرفت و رفع مشکلات اقتصادی ،فرهنگی و اجتماعی از مسیر فرهنگ ناب اسلامی و اتکا به توان داخلی ستودنی است.

وی با تشکر از اقدام های دستگاه قضایی کشور مبنی بر مبارزه با سودجویان افزود: برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی در راستای سخنان رهبر معظم انقلاب ضرورت دارد و باید اقدام جدی صورت پذیرد.

امام جمعه میامی گفت: نمایندگان مجلس یازدهم تلاش کنند قوانینی تصویب شود که مشکلات معیشتی مردم کاهش یابد.

وی با توجه به بازگشایی مدارس و تاکید بر رعایت شیوه‌نامه های بهداشتی توسط معلمان و دانش آموزان ،اظهار داشت: بیماری کرونا کشورها را تحت تاثیر خود قرار داده ولی با مدیریت و مسوولیت پذیری می‌توانیم از آسیب‌های جدی آن در امان باشیم.

صفایی پور تصریح کرد: باید امکانات و زیر ساخت های لازم در راستای آموزش های مجازی عادلانه فراهم شود.

امام جمعه میامی تصریح کرد: برای ایجاد تحول در جامعه باید در آموزش و پرورش در کنار تعلیم و تربیت به پژوهش هم توجه ویژه‌ای داشته باشد.

وی گفت : مردم میامی بعد از سالها همچنان چشم انتظار توسعه در بخش های مختلف هستند و نیازمند عزم جدی مسئوولان برای خدمت رسانی به مناطق محروم شهرستان هستیم.‌

نمازگزاران پس از نمازجمعه با شعارهای "مرگ بر آمریکا " و "مرگ بر اسرائیل " اهانت به پیامبر اکرم(ص) را محکوم کردند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =