جهانخواران از نفوذ اسلام حقیقی در بین مردم جهان هراس دارند

زنجان - ایرنا - سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با صدور بیانیه‌ای، اظهار داشته است: نظام استکباری و جهانخواران از نفوذ اسلام حقیقی در بین مردم دنیا ترس و واهمه جدی دارند.

به گزارش روز جمعه ایرنا مرکز زنجان، در این بیانیه، اهانت به قرآن کریم و ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) از سوی نشریه فرانسوی شارلی ابدو، محکوم شده و آمده است: اهانت به پیامبر اسلام (ص) و قرآن و کتاب آسمانی مشترک نزدیک به ۲ میلیارد مسلمان که در بردارنده همه تعالیم ادیان الهی است در حقیقت بی‌احترامی به کل جامعه انسانی است.

در این بیانیه با تاکید براینکه رنجاندن در سنت الهی بزرگ‌ترین گناه و برطرف کردن رنج از دیگران بزرگ‌ترین پاداش‌های الهی را به دنبال دارد، آمده است: این نشریه فرانسه بار دیگر به بهانه واهی آزادی بیان، اقدام به باز نشر کاریکاتورهای موهن خود به ساحت مقدس و نورانی رسول گرامی اسلام (ص) کرد که این کار در واقع توهینی به همه مسلمانان و همه پیروان ادیان الهی در سراسر جهان است.
این بیانیه ادامه داده است: عناصر تندرو و وابسته به جریان‌های ضد دینی در کشورهای اروپایی برای ایجاد هراس از اسلام و مسلمانی به بهانه‌های مختلف به تخریب و توهین به مقدسات مسلمانان جهان می‌پردازند و البته این توهین ها نه‌ تنها موجب کاهش توسعه اسلام در فرانسه و سایر نقاط جهان نمی‌شود بلکه عاملی برای تقویت توجه به متن قرآن کریم و تعالیم الهی خواهد شد.
در این بیانیه با اشاره به اینکه نظام استکباری و جهانخواران از نفوذ اسلام حقیقی در بین مردم دنیا می‌ترسند چرا که پیام اسلام، پیام انسانیت، آسایش، عزت، سربلندی و زندگی همراه با امنیت است را در نقطه مقابل منافع و اهداف پلید خود می‌دانند، تاکید شده است: از همین رو رسانه‌های استعماری و استکباری غرب، با ابزار و شیوه‌های مختلف، شبانه روز در تلاش برای اسلام هراسی، اسلام ستیزی و اسلام زدایی در جهان هستند.
این بیانیه افزوده است: سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان، چنین حرکت‌ مذبوحانه‌ای را در راستای تلاش‌ های صهیونیسم درمانده و آمریکای شکست‌خورده در برابر عزم و اراده راسخ مسلمانان جهان دانسته و با فریاد رسا و بلند اعلام می‌دارد همان‌طور که حضرت امام خمینی (ره) فرمودند: اگر جهانخواران بخواهند در مقابل دین ما بایستند ما در مقابل همه دنیای آنان خواهیم ایستاد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =