تعاونی دهیاران بخش سراجوی مراغه در 
آذربایجان‌شرقی اول شد

مراغه - ایرنا - بخشدار سراجوی مراغه گفت: شرکت تعاونی دهیاران بخش سراجوی این شهرستان به عنوان تعاونی برتر و نمونه آذربایجان‌شرقی از بین چهار هزار و ۲۹۲ هزار تعاونی انتخاب و معرفی شد.

فرخ محمدزاده روز جمعه در گفت و گو با ایرنا گفت: در پانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان، ۲۲ شرکت تعاونی آذربایجان‌شرقی به عنوان تعاونی نمونه و برتر استان انتخاب شد که در بین تعاونی های دهیاران، شرکت تعاونی دهیاران بخش سراجوی مراغه به عنوان تعاونی برتر معرفی شد.
وی افزود: شرکت تعاونی دهیاران بخش سراجوی مراغه در سال های گذشته تقریبا غیرفعال بود که خوشبختانه در ۲ سال اخیر احیا و امسال به این موفقیت دست یافت.

وی گفت: این شرکت در عمران و آبادانی روستاهای بخش سراجو نقش به سزایی دارد و در بیشتر روستاها در حال اجرای پروژه‌های عمرانی است.

بخشدار سراجوی مراغه اضافه کرد: ایجاد زیرساخت های توسعه روستایی و کمک به اقتصاد روستاها باید از مهمترین اولویت های شرکت تعاونی دهیاران در شهرستان باشد.

محمدزاده با اشاره به اینکه تا ۲ سال قبل شرکت تعاونی دهیاران بخش سراجو ۱۷ عضو داشت، گفت: خوشبختانه در حال حاضر شرکت تعاونی دهیاران بخش سراجوی مراغه دارای ۶۰ عضو است و اعضای آن را دهیاری های روستاها تشکیل می دهند.
بخش سراجوی مراغه با ۹۹ روستا بیش از ۲۵ هزار نفر جمعیت دارد که ۵۷ روستاها دارای شورای اسلامی ۶۱ روستای این بخش نیز دارای دهیاری است.
شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =