مرد میانسال بر اثر سقوط از کوه صفه اصفهان جان سپرد

اصفهان - ایرنا - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: سقوط مردی ۵۰ ساله از کوه صفه اصفهان در روز جمعه سبب مرگ او شد.

فرهاد کاوه آهنگران در گفت و گو با ایرنا افزود:  اورژانس  اصفهان  ساعت ۷ و ۲۰ دقیقه امروز  یک مورد سقوط را از کوه صفه  به سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی اعلام کرد که در پی آن گروه امداد و نجات کوهستان ایستگاه‌های شماره ۱۲ و سه با همراهی سرپرست  گروه به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: این شخص پس از سقوط از ارتفاع به علت جراحات زیاد در دم جان سپرده بود.
سخنگوی آتش نشانی اصفهان اضافه کرد: به علت بد مسیر بودن مکان حادثه انتقال جسد به محل مناسب بسیار سخت بود و عملیات نیز حدود چهار و نیم ساعت به طول انجامید.

کاوه آهنگران درباره یک مورد آتش سوزی در یک گاوداری در این خطه تصریح کرد: در ساعت ۲ و ۳۰ دقیقه بامداد امروز جمعه طی تماس شهروندان، یک مورد حریق گاوداری با وسعت خیلی زیاد واقع در اتوبان شهید خزایی، روستای هفتشویه  به ستاد فرماندهی آتش نشانی اصفهان اعلام شد.
وی افزود: با توجه به اطلاعات دریافتی در ابتدا  خودروهای سنگین آتش نشان  از ۱۳ ایستگاه آتش نشانی به همراه ۱۱ دستگاه خودروی کمکی آبرسان و آبرسان‌های شهرداری اصفهان به محل اعزام شدند و این آتش سوزی که مقدار زیادی علوفه دپو شده را در بر گرفته بود توسط آتش نشانان مهار و پاکسازی و اطفا کامل شد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی  خاطرنشان کرد: با توجه به نوع حریق و نظر به اینکه در اینگونه آتش سوزی‌ها باید کل علوفه‌ها زیر و رو شود تا دوباره حریق تکرار نشود حدود ۱۰ ساعت تلاش بی وقفه صورت گرفت.

۲۴ ایستگاه آتش نشانی و خدمات ایمنی با ۶۰۰ نیروی عملیاتی و ۹۰ نیروی ستادی در سطح مناطق ۱۵ گانه شهر اصفهان فعالیت دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =