تامین امنیت ۳۵۰۰ شعبه صندوق اخذ رای با  بیش از ۳۰ هزار پلیس

تهران - ایرنا - جانشین فرمانده ناجا با اشاره به برگزاری انتخابات در هشت استان و ۲۳ شهرستان کشور گفت: این انتخابات مانند سنوات گذشته در سایه امنیت بدون هیچ مورد خاصی برگزار می شود.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار قاسم رضایی در جلسه قرارگاه امام علی(ع) ناجا که صبح امروز(جمعه) با حضور معاونان و روسای پلیس های تخصصی ناجا و ارتباط ویدئو کنفرانسی با هشت استان کشور که انتخابات در آن برگزار می شود، انتخابات را یک عبادت دانست.

وی با شکرگزاری به درگاه خداوند از اینکه توفیق خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به همه همکاران داده است، عنوان کرد: خدمت به مردم و پوشیدن لباس مقدس نیروی انتظامی، بزرگترین توفیقی است که خدا به همه ما عنایت کرده، مردمی که خون دادند تا درخت تنومند انقلاب پابرجا باشد.

این مقام عالی انتظامی کشور با اعلام اینکه بیش از ۳۰ هزار نیروی پلیس تامین امنیت ۳۵۰۰ شعبه اخذ رای را برعهده دارند، خاطرنشان کرد: امیدوارم انتخابات امروز که در هشت استان و ۲۳ شهرستان کشور برگزار می شود همچون انتخابات سنوات گذشته پرشور و در سایه امنیت برگزار شود.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه امروز انتخابات در ایران یک عبادت محسوب می شود، خطاب به فرماندهان ارشد این نیرو گفت: هر رایی که توسط مردم به صندوق آراء ریخته می شود شما نیز در ثواب آن شریک خواهید بود.

وی گفت: فرمانده ناجا از تلاش های شما قدردانی می کند و این مسئله برای همه ما افتخار است همکارانی داریم که روز و شب و تعطیلی برای آنها به جز امنیت بسیار مهم هست.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: کارکنان مجاهد و پرتلاش نیروی انتظامی که برای  صیانت و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع از امنیت و آرامش مردم، با تبعیت از منویات مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز(مدظله العالی) ایثار و فداکاری می کنند، ثابت کردند که دریافت مدال «مجاهدان فی سبیل الله» از سوی فرمانده معظم کل قوا، افتخاری بزرگ برای ما به شمار می آید.

سردار رضایی با بیان اینکه امروز ما نتیجه برنامه ریزی و تلاش های چند روز گذشته خود را در خصوص این انتخابات خواهیم دید، ابراز امیدواری کرد: این انتخابات مانند سنوات گذشته در سایه امنیت بدون هیچ مورد خاصی برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، دور دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای تعیین ۱۰ کرسی از ساعت هشت صبح امروز در حوزه های انتخابیه «لنجان»، «سمیرم»، «کرج، اشتهارد و فردیس»، «دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره»، «اهواز، باوی، حمیدیه و کارون»، «زنجان و طارم»، «بیجار»، «کرمانشاه»، «اسلام آباد غرب و دالاهو» و «کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان» آغاز شد.

دور اول انتخابات مجلس یازدهم در شرایطی دوم اسفند ماه در کشور برگزار شد که تنها دو روز از اعلام رسمی ورود ویروس کرونا به کشور گذشته بود و در آن زمان برای جلوگیری از انتشار ویروس، استفاده از اثر انگشت روی برگه های رای اختیاری شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =