مدافع استقلال خوزستان به ماشین سازی پیوست

تبریز-ایرنا- "محمد حسینی"، مدافع تیم فوتبال استقلال خوزستان در لیگ دسته یک به تیم لیگ برتری ماشین سازی تبریز تبریز پیوست.

این بازیکن ۲۷ ساله سابقه حضور در تیم های نفت مسجدسلیمان، سرخپوشان پاکدست و نفت امیدیه را دارد و یکی از مدافعان خوب لیگ دسته اول در فصل گذشته بود که پس از مذاکره با مسئولان ماشین سازی با عقد قراردادی به عضویت این تیم درآمد.

تیم فوتبال ماشین سازی تبریز پیشتر سیروس صادقیان و فرشاد اسدی را از تیم «۹۰» ارومیه، اکبر آفاقی را از «گل ریحان» البرز و علی مغنمیان را از تیم خوشه طلایی ساوه که همگی لیگ یکی هستند، به خدمت گرفته است.

هدایت ماشین سازان در فصل آینده لیگ برتر بر عهده وحید بیاتلو، سرمربی فصل گذشته ۹۰ ارومیه است و مالک جدید هدف این باشگاه برای فصل آینده لیگ برتر را بومی گرایی و جوان گرایی اعلام کرده است.

با وجود اینکه پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه ماشین سازی تبریز از سوی فدراسیون فوتبال بسته شده است، اما این باشگاه از روز گذشته خریدهای تابستانی خود را شروع کرده است.

به گفته مسئولان تیم ماشین سازی، قرارداد هشت نفر از بازیکنان این تیم به اتمام رسیده است.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال ماشین سازی تبریز به عنوان قدیمی ترین تیم فوتبال آذربایجان با ۵۲ سال سابقه تا سال ۱۳۸۷ تحت حمایت کارخانه ماشین سازی قرار داشت که در این سال تیم منحل و حمایت های مالی از آن قطع شد.

در ۱۲ سال گذشته مالکیت باشگاه ماشین سازی بین تربیت بدنی وقت آذربایجان شرقی، شهرداری تبریز و بخش خصوصی همواره رد و بدل می شد تا اینکه از ۲سال قبل زنوزی اقدام به خرید امتیاز این باشگاه کرد.

تیم فوتبال ماشین سازی تبریز لیگ نوزدهم را با کسب ۳۱ امتیاز با رده یازدهمی به پایان رساند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =