حضور پرشور مردم در انتخابات نشان از پایبندی به انقلاب، نظام و ولایت فقیه است

زنجان - ایرنا - رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی زنجان گفت: حضور پرشور و گسترده مردم در دور دوم انتخابات نیز مشتی محکم بر دهان یاوه گویان و. نشان از پایبندی به انقلاب، نظام و ولایت فقیه است.،

حجت الاسلام علی ناصر، روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ملت ولایی و همیشه در صحنه ایران در تمام انتخابات برگزار شده در طی ۴۰ سال اخیر شرکت حداکثری و پرشور داشته‌اند که بطور قطع در دور دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز حماسه ای دگر را خلق خواهند کرد.

وی، شرکت در انتخابات را وظیفه ای شرعی و قانونی خواند و اظهار داشت: مردم باید به صورت آگاهانه در پای صندوق های اخذ رای حاضر شوند و با حضور پرشور خود افرادی پاکدست، شجاع، اصلح و صادق را انتخاب و راهی مجلس کنند.  

حجت الاسلام ناصر افزود: از مردم بصیر و آگاه ایران اسلامی ازجمله مردم شهرستان‌های زنجان و طارم انتظار می رود فرصت شرکت در دور دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را از دست ندهند و رای خود را به اواخر وقت موکول نکنند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان به جایگاه والای مجلس اشاره کرد و گفت: مجلس به نوعی منشاء اصلاح امور جامعه است اما به شرطی که افرادی صالح، صادق، متدین، متخصص، مدبر، شجاع، مردمدار و ولایتمدار، صاحب کرسی‌ها شوند.

حجت الاسلام ناصر افزود: حضور آگانه و هوشمندانه در عرصه انتخابات نه فقط نقشه ها و توطئه های استکبار و ایادی آنها را برهم می زند بلکه باعث می شود نامزدهایی اصلح و شایسته‌تر نیز راهی مجلس شده و امور را به دست گیرند.

وی، داشتن تعهد به ارزش‌های اسلام و انقلاب، اهتمام جدی به اسلام و ارزش‌های معنوی، دینی و الهی، عدم تخطی از موازین اسلامی، عمل به شعارها و وعده‌های خود، امانتداری،  داشتن تقوای الهی، صداقت، شجاعت، شهامت، قاطعیت، تدبیر، تواضع، دور اندیشی، ظلم ستیزی، ظلم گریزی، تیزبینی و رسیدگی به وضع محرومین و مستمندان را از جمله ویژگی های بارز یک نماینده خوب و وظیفه ‌شناس ذکر کرد.

حجت الاسلام ناصر با بیان اینکه منتخبین مردم پس از کسب کرسی های مجلس، نباید محرومین و مستضعفین را فراموش کنند، اظهار داشت: مردم ایران اسلامی، همواره از آزمون‌های سخت، موفق بیرون آمده اند و به حتم در دور دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز پیروز و سربلند بیرون خواهند آمد.   

به گزارش ایرنا، مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۹ استان کشور ازجمله زنجان درحال برگزاری است، کار جمع آوری آرای مردم زنجان و طارم برای انتخاب دومین نماینده این حوزه انتخابیه برای حضور در مجلس، در ۳۱۹ شعبه اخذ رای پیش بینی شده، صورت می گیرد.

بگفته خیرالله ترخانی، مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری و دبیر ستاد انتخابات استان زنجان، شمار واجدان شرایط رأی دادن در شهرستان زنجان ۴۰۳ هزار و ۱۱۰ نفر و در شهرستان طارم نیز ۳۵ هزار و ۵۷۷ نفر است.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز دوم اسفند در ۷۵۷ شعبه اخذ رای پیش بینی شده برگزار شد که چهار نماینده از استان زنجان به مجلس شورای اسلامی راه یافتند و در انتخابات این دوره از مجلس در حوزه‌ انتخابیه زنجان و طارم انتخاب یکی از نمایندگان به دور دوم کشیده شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =