امام جمعه فردیس: حضور مردم در انتخابات  تجلی حفظ دستاوردهای نظام  است

کرج - ایرنا - امام جمعه شهرستان فردیس با اشاره به اهمیت حضور مردم در پای صندوق های رای گفت: حضور مردم در پای صندوق های رای و انتخابات تجلی حفظ دستاوردهای نظام اسلامی است.

حجت الاسلام علی اکبر ایمانی روز جمعه با حضور در شعبه اخذ رای در مسجد جامع المهدی(عج) فلکه چهارم فردیس به خبرنگار ایرنا افزود:  امروز شرایط سختی بر  کشور حاکم است و همه باید پای کار باشند و به اقتدار نظام اسلامی کمک کنند.

وی با بیان اینکه  تعداد کرسی های  استان البرز در مجلس شورای اسلامی  به تناسب جمعیت استان نیست ، اظهار داشت: استان های دیگر با همین تعداد جمعیت  بیش از ۶ نماینده  در مجلس شورای اسلامی دارند.

ایمانی با اشاره به اینکه مرحله دوم انتخابات در این شرایط  کرونایی برگزار شده است ، افزود: به همین دلیل نامزدهایی انتخاباتی نتوانستند  تبلیغات میدانی  را به شکل گسترده برای اطلاع رسانی به مردم  انجام دهند .

وی ادامه داد: در فردیس ۱۶۰ هزار نفر واجد شرایط رای دادن هستند.

امام جمعه شهرستان فردیس از مردم ولایت مدار این شهرستان خواست پای صندوق های رای بروند و به یکی از این ۲ کاندیدای  مجلس رای  بدهند.

شهرستان فردیس با ۶۰۰ هزار نفر جمعیت در جنوب کلانشهر کرج مرکز استان البرز قرار دارد.

استان البرز با ۲ حوزه انتخابیه و ۶ شهرستان ، جمعیتی حدود سه میلیون نفر دارد که ۱۱۵ نامزد در مرحله اول یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به رقابت پرداختند. 

این استان دارای سه کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است که در مرحله اول " مهدی عسگری" و " علی حدادی " به ترتیب به عنوان نمایندگان مردم از  حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد و  حوزه انتخابیه طالقان، نظرآباد و ساوجبلاغ به مجلس شورای اسلامی راه یافتند. 

در حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس که دارای ۲ کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است رقابت بین " فاطمه آجرلو" و " علیرضا عباسی" به دور دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی کشانده شد. 

حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد مشمول شرایط قانونی برگزاری دور دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است.

در مرحله اول یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در کرج سه هزارنفر مامور محافظت از صندوق های اخذ رای بودند.  انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی  روز جمعه دوم اسفندماه سال ۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =