نماینده ولی فقیه در لرستان: مردم از خدمات بنیاد برکت راضی هستند

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: مردم از بنیاد برکت و زیرمجموعه‌های این بنیاد راضی بوده و خدمات آن را نقطه اطمینان برای خود می‌دانند.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در دیدار با رئیس هیئت مدیره شرکت توسعه گران ستاد اجرایی فرمان حضرت امام راحل کشور اظهار داشت: مجموعه ستاد اجرایی فرمان امام راحل، بنیاد برکت و سایر مجموعه هایی که در این راستا فعال می‌باشند در این وضعیت اقتصادی کشور همچون باران رحمت هستند.

وی گفت: بنیاد برکت امام راحل و زیر مجموعه های این بنیاد نقطه اطمینان و قوت قلبی برای مردم کشور است و به همان میزان که مردم ایران احساس رضایت و خرسندی دارند بیش از آن اسباب خشم دشمنان را فراهم شده است.

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه دین اسلام دین رحمت، کرامت ، شرافت، فضیلت ها ، مهربانی ها و مبارزه با فساد است ، عنوان کرد ؛ پرچم این دین در حال حاضر در کشورهای اسلامی برپا است و نظام سلطه به دنبال پایین کشیدن این پرچم می‌باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی بیان کرد: مسکن در حال حاضر یک دارایی و سرپناه است که سبب می شود خانواده های دهک های متوسط و کم درآمد جامعه از داشتن مسکن محروم بمانند و نقش پررنگ و تاثیر گذاری در اقتصاد،اشتغال و توزیع درآمد دارد.

وی افزود: اگر برنامه های جامع و علمی مبتنی بر پژوهش و مدیریت جهادی اجرا شود آثار مثبتی خواهند داشت اما تاکنون اینگونه نبوده و دهک های پایین جامعه در حوزه مسکن متضرر شده و از داشتن یک سر پناه محروم می شوند. 

وی گفت:خوشبختانه بنیاد برکت با پای کار آمدن به دنبال کاهش آسیب های اجتماعی ناشی از قیمت بالای مسکن در بین دهک های پایین جامعه به ویژه در استان لرستان است.

وی تصریح کرد: استان لرستان علی رغم ظرفیت های همچون آب فراوان، باغات ، گیاهان دارویی ،زمین حاصلخیز و معادن فراوان ولی از صنایع تبدیلی و دامپروری صنعتی محروم است . 

وی ادامه داد: متاسفانه مردم‌ استان لرستان با توجه به تورم نرخ بالای بیکاری، عدم رونق مطلوب کسب و کار و افزایش لجام گسیخته مسکن دچار حالت ناامیدی و یاس شده اند که امیدواریم با ورود بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام راحل مردم احساس کنند که جنب و جوش متفاوتی ایجاد شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =