رای دهندگان باید در حوزه انتخابیه‌ای که دور نخست رای دادند، رای دهند

تهران- ایرنا- بر اساس اطلاعیه ستاد انتخابات کشور، رای دهندگان در دور دوم انتخابات مجلس منحصرا در حوزه انتخابیه‌ای می‌توانند رای دهند که در دور نخست رای داده‌اند.

به گزارش روز جمعه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، اطلاعیه شماره ۴۲ ستاد انتخابات کشور به این شرح است: به اطلاع کلیه هموطنان حوزه‌های انتخابیه دور دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می‌رساند، به استناد تبصره ۴ ماده ۹ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، رای دهندگان در دور دوم انتخابات منحصرا در حوزه انتخابیه‌ای می‌توانند رای دهند که در مرحله اول رای داده‌اند.

این اطلاعیه می افزاید کسانی که در دور نخست در هیچ یک از حوزه‌های انتخاباتی رای نداده باشند هم می‌توانند در انتخابات شرکت کرده و رای خود را به نامزد مورد نظر بدهند.
در اطلاعیه ۴۲ ستاد انتخابات کشور تاکید شده است، رای دهندگان به منظور رعایت اصول بهداشتی، علاوه بر استفاده از ماسک، در حد امکان خودکار شخصی به همراه داشته و پس از انداختن رای به داخل صندوق اخذ رای، بلافاصله شعبه را ترک کنند.

به گزارش ایرنا، دور دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ساعت ۸ صبح امروز - جمعه - در ۱۰ حوزه انتخابیه آغاز شده است و رای گیری تا ساعت ۱۸ ادامه دارد. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =