۲ هزار نیروی پلیس امنیت مرحله دوم انتخابات در زنجان و طارم را تامین می‌کنند

زنجان - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان، گفت: ۲ هزار نیروی پلیس استان تامین امنیت دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان‌های زنجان و طارم را عهده‌دار هستند.

سرهنگ ایرج خانی‌پور روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه پلیس زنجان با تمام توان و با آمادگی کامل برای تامین امنیت این مرحله از انتخابات مجلس شورای اسلامی پای کار است افزود: تأمین امنیت انتخابات از جمله ماموریت‌های مهم و حساس نیروی انتظامی است و به حتم تمامی همکاران با برنامه‌ریزی دقیق و منسجم برای دستیابی به این امر تلاش خواهند کرد تا انتخاباتی سالم و در شان نظام مقدس جمهوری اسلامی برگزار شود.

وی به آمادگی پلیس زنجان، در قبل، حین و بعد انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی، اشاره کرد و اظهار داشت: با افزایش مشارکت مردم و حضور آنان در پای صندوق‌های اخذ رای، حماسه‌ای دیگر خلق خواهد شد.

خانی پور بر تعامل و همکاری هرچه بهتر و بیشتر مردم با پلیس تاکید کرد و افزود: مردم یقین بدانند که همکاری و همراهی آنان با خادمان خود در نیروی انتظامی، ضامن امنیت و سلامت انتخابات خواهد بود.

وی تصریح کرد: انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی، امروز /جمعه ۲۱ شهریور ماه جاری/ درحال برگزاری است و پلیس زنجان از تمام ظرفیت های قانونی خود در راستای تامین امنیت انتخابات در این ۲ شهرستان استان زنجان، بهره گرفته است.

خانی پور یادآورشد: دور نخست این انتخابات که دوم اسفند ماه پارسال برگزار شد پلیس زنجان، فضایی سالم و امن را برای حضور پرشور مردم فراهم کرد که همین روند در دور دوم نیز تکرار خواهد شد.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز دوم اسفند در ۷۵۷ شعبه اخذ رای پیش بینی شده برگزار شد که چهار نماینده از استان زنجان به مجلس شورای اسلامی راه یافتند و در انتخابات این دوره از مجلس در حوزه‌ انتخابیه زنجان و طارم انتخاب یکی از نمایندگان به دور دوم کشیده شد.

امروز نیز  کار جمع آوری آرای مردم زنجان و طارم برای انتخاب دومین نماینده این حوزه در مجلس، در ۳۱۹ شعبه اخذ رای پیش بینی شده، آغاز شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =