مودریچ: «بیل» باید بهترین تصمیم را برای خودش بگیرد

تهران- ایرنا- هافبک کروات تیم فوتبال رئال‌مادرید، گفت: بیل مرد بالغی است و باید بهترین تصمیم را برای فونبال خود بگیرد.

به گزارش ایرنا به نقل از نشریه تایمز، مهاجم ولزی تیم فوتبال رئال‌مادرید در حال حاضر وضعیت پیچیده‌ای در باشگاه دارد و «زین‌الدین زیدان» چندین بار به مسوولان کهکشانی‌ها اعلام کرده که این بازیکن را نمی‌خواهد. حتی رئالی‌ها به بیل پیشنهاد دادند که نیمی از کل دستمزد او را در صورت پیوستن به باشگاهی دیگر می‌پردازند اما او هنوز هیچ واکنشی به این موضوع نداشته است.

«لوکا مودریچ» که در تیم تاتنهام نیز همبازی بیل بوده است، بیشتر از هر بازیکن دیگری در رئال، او را می‌شناسد. او در خصوص موقعیت دشوار مرد ولزی و در گفت و گو با نشریه تایمز بیان داشت: گَرت باید بداند که چه می‌خواهد. او مرد بالغی است و باید بهترین تصمیم را برای خود بگیرد.

وی ادامه داد: بیل هنوز هم برای من یک بازیکن عالی است و به نظر من هنوز هم چیزهای زیادی برای ارائه به فوتبال دارد اما این موضوع به تمایل و انگیزه او بستگی دارد. 

هافبک خلاق رئال‌مادرید تاکید کرد:‌ بیل و عشق او به گلف باعث به وجود آمدن بسیاری از الگوهای رفتاری در طرفداران او شده است. سه سال پیش در یک روز تعطیل او به من زنگ زد و گفت آیا می‌خواهی با من گلف بازی کنی؟ من تعجب کردم و گفتم نه دوست ندارم اما او اصرار کرد و من را به زور به زمین گلف برد. بازی گلف برای من تجربه بدی بود و شاید دلیل آن بد آموزش دادن بیل به من بود چرا که او معلم بدی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =