تدابیر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در شعبه‌های اخذ رأی زنجان و طارم اندیشیده شد

زنجان - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: تدابیر لازم از جمله تهیه ملزومات برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شعبه های اخذ رأی حوزه انتخابیه زنجان و طارم در نظر گرفته شده است.

خدابخش مرادی نافچی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات دور دوم مجلس در حوزه انتخابیه زنجان و طارم اندیشیده شده است. 

وی خاطرنشان کرد: افرادی می توانند در مرحله دوم انتخابات شرکت کنند که در مرحله نخست در حوزه انتخابیه زنجان و طارم رأی دادند و یا در دور اول در انتخابات شرکت نداشته اند. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با بیان اینکه شهروندان در مراجعه به شعبه های اخد رأی باید شناسنامه، کارت ملی یا شماره ملی خود را به همراه داشته باشند، گفت: از شهروندان درخواست داریم  ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک، خودکار شخصی نیز به همراه داشته باشند.  

وی افزود: برای برگزاری دور دوم انتخابات در حوزه انتخابیه زنجان و طارم، در مجموع ۳۱۹ شعبه اخذ رأی در مناطق  شهری و روستایی این شهرستان ها مستقر شده است.  

به گزارش ایرنا میزان مشارکت در مرحله نخست انتخابات مجلس در شهرستان های زنجان و طارم به ترتیب ۳۸.۱۹ درصد و ۵۲.۴۹ درصد بود.

دور دوم یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی امروز جمعه ۲۱ شهریور همزمان در ۹ استان برای ۱۱ حوزه انتخابیه شامل ۲۴ شهرستان در حال برگزاری است. 

در انتخابات این دوره از مجلس در حوزه‌ انتخابیه زنجان و طارم انتخاب یکی از نمایندگان به دور دوم کشیده شده است.

 در حوزه انتخابیه زنجان و طارم مهدی باقری و نبی‌الله محمدی با هم رقابت می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =