تهرانی‌ها اهانت به ساحت پیامبر اکرم (ص) را محکوم کردند

تهران - ایرنا - هزاران نفر از مردم مومن و انقلابی تهران عصر امروز(پنجشنبه) با حضور در میدان امام حسین (ع) اهانت نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر اکرم (ص) را محکوم کردند.

به گزارش ایرنا رئیس شورای تبلیغات اسلامی استان تهران روز پنجشنبه در این آیین ضمن قرائت قطعنامه محکومیت این نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) اظهار داشت: این حرکت سخیف استکبار از سوی آحاد مردم ایران اسلامی محکوم می‌شود.

حجت‌الاسلام محمودی با بیان اینکه دشمنان تلاش دارند تا هراز چند گاهی با توهین به مقدسات مسلمانان و جریحه‌دار کردن مردم در برابر ترویج اسلام ایستادگی کنند، گفت: این اقدامات نه تنها از محبوبیت پیامبر کم نمی‌کند بلکه ضعف و درماندگی استکبار را آشکار می‌سازد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی نیز در این تجمع ضمن محکومیت جسارت نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر اکرم(ص) افزود: این جسارت اول و آخر دشمنان نیست بلکه باید علت آن را جست‌وجو کرد.   

حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری با اشاره به اینکه استکبار با مطرح کردن جنگ نیابتی و با تجهیز نظام سلطه و نظام صهیونیستی در منطقه به دنبال کسب اهداف خود است، افزود: تفرقه و خودباختگی امروز در بین کشورها و سران سرسپرده کشورهای عربی به دشمن میدان داده است تا تعرض و حرمت‌شکنی کند.

به گفته نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی امروز رژیم صهیونیستی با یکی شدن عراق، سوریه، لبنان و سوریه نگران دوام حیات خود است.  

عیسی فرهادی، فرماندار تهران نیز در جمع خبرنگاران حضور یافت و گفت: مردم انقلابی و ولایت‌مدار تهران با حضور خود در این میدان، اهانت استکبار را محکوم کردند.

همچنین مردم انقلابی با مشت‌های گره‌کرده لبیک یا حسین(ع)، «لبیک یا رسول‌الله»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر فرانسه»، «ابوالفضل علم‌دار خامنه‌ای رو نگه‌دار»، «مرگ بر ضدولایت فقیه»، «مرگ بر منافق» و «عزا عزاست» سر دادند و همچنین با پلاکاردهای یا رسول الله، لبیک یا رسول الله، مرگ بر آمریکا، اهانت ایادی استکباری به ساحت مقدس پیامبر را محکوم کردند.

این تجمع مردمی از ساعت ۱۷ امروز، پنجشنبه با حضور حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، عیسی فرهادی فرماندار تهران، حجت الاسلام سید محسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران و جمعی از مسولان با رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی برگزار شد.

عصر روز گذشته‌ نیز تعدادی از دانشجویان انقلابی تهران در مقابل سفارت فرانسه تجمع کرده و این اهانت را محکوم کردند.  

هفته‌نامه «شارلی ابدو» همزمان با رسیدگی به پرونده حمله پنج سال پیش چند نفر به دفتر این نشریه با تیتر «همه چیز به خاطر این» مجددا کارتون‌های اهانت‌آمیز به پیامبر گرامی‌ اسلام را منتشر کرده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =