یک واحد صنایع چوبی و بسته‌بندی در یزد به بهره‌برداری رسید

یزد- ایرنا- طرح‌ ملی صنایع چوبی و بسته بندی پلاستیک در منطقه ویژه اقتصادی یزد از جمله طرح هایی بود که روز پنجشنبه از طریق ویدئو کنفرانس  با حضور رییس جمهوری در منطقه ویژه اقتصادی یزد به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایرنا، تولیدات این شرکت در حال حاضر شامل فیلم PVC لیبل شیرینک با قابلیت کاربرد در صنایع بسته بندی و قابل چاپ برای تولید انواع لیبل‌های شیرینک و پلمپ (کپ سیل) به صورت تخصصی است.

همچنین این شرکت با استفاده از مواد اولیه وارداتی و ماشین آلات روز دنیا و استفاده از سیستم کیفی کارآمد یکی از با کیفیت‌ترین فیلم‌های تولیدی کشور را ارائه می‎کند.

از دیگر خدمات این شرکت، ارائه خدمات چاپ و لمینت انواع لفاف‌های بسته بندی است و در حال حاضر با بهترین برندهای صنایع غذایی و بهداشتی کشور و برخی از کشورهای همسایه در حال همکاری است.

با توجه به حضور این شرکت در منطقه ویژه اقتصادی یزد قابلیت‌های صادراتی، توسعه بازرگانی خارجی و ایجاد مزیت‌های رقابتی در این حوزه برای آن مهیا شده است.

امروز با دستور رییس جمهوری، بهره برداری رسمی از ۵۸ طرح ملی در مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی کشور با اشتغالزایی چهار هزار و ۴۱۲ نفر آغاز شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در بیست و سومین هفته افتتاح طرح‌های ملی و توسعه‌ای در مناطق مختلف کشور، ۱۲ طرح در منطقه آزاد ارس، ۱۱ طرح در منطقه آزاد کیش، ۱۴ طرح در منطقه آزاد قشم و ۲۱ طرح در مناطق ویژه اقتصادی پیام، سرخس، شیراز، کاوه و یزد را افتتاح کرد.

این طرح‌های ملی با مجموع سرمایه‌گذاری چهار هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان، ۴۳۴ میلیون یورو و چهار میلیون و ۴۰۰ هزار دلار افتتاح شد.

در استان یزد سه هزار و ۶۰۰ واحد تولیدی فعال است که حدود ۱۲۰ هزار نفر در این واحدها مشغول کار هستند و یزد چهارمین استان صنعتی کشور است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =