زمان برگزاری شور عاطفه ها در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد 

یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: همزمان با سراسر کشور رزمایش ملی «ایران همدل» با موضوع شور عاطفه‌ ها از ۲۲ شهریورماه تا ۱۱ مهرماه ۱۳۹۹ در این استان برگزار می شود. 

قباد مبشری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هدف از برگزاری شور عاطفه ها در کشور و کهگیلویه و بویراحمد تأمین  مایحتاج دانش آموزان نیازمند از جمله نوشت افزار، لباس و هزینه های تحصیل است. 

وی افزود: همه ساله در آستانه آغاز سال تحصیلی جشن عاطفه‌ ها به همت کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد و همکاری  صداوسیما، آموزش‌ و پرورش، بسیج و سازمان دانش‌ آموزی این استان به منظور جمع ‌آوری کمک ‌های مردمی برای دانش آموزان نیازمند در  استان برگزار می ‌شد. 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: امسال به دلیل شرایط اقتصادی حاکم بر کشور و این استان، شیوع بیماری  کرونا و برگزاری کلاس های درس به صورت مجازی شور عاطفه ‌ها با اولویت تأمین وسایل آموزش غیرحضوری در استان برگزار می ‌شود. 

مبشری عنوان کرد: یکی از مشکلات مهم دانش آموزان نیازمند ساکن شهرها و مناطق محروم، کم برخوردار و روستایی کهگیلویه و بویراحمد  کمبود وسایل آموزش غیرحضوری شامل تبلت و گوشی تلفن همراه هوشمند است. 

وی ابراز داشت: رویکرد اصلی کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد در شور عاطفه ‌ها رفع نیاز این عده از دانش آموزان نیازمند  استان است. 

مبشری گفت: دفاتر کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد و شبکه‌ های نیکوکاری وابسته به این نهاد آماده دریافت کمک ‌های  نقدی و غیرنقدی نیکوکاران بومی و غیربومی و مردم استان برای کمک به دانش آموزان نیازمند هستند. 

وی اظهار داشت: مردم کهگیلویه و بویراحمد و نیکوکاران بومی و غیربومی می ‌توانند از طریق شماره ‌گیری کد دستوری #۰۷۴*۸۸۷۷* از طریق  گوشی تلفن همراه کمک ‌های نقدی خود برای تأمین وسایل آموزش غیرحضوری دانش آموزان نیازمند این استان را پرداخت کنند. 

افزون بر هشت هزار دانش آموز زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بوده و از انواع خدمات آن بهره مند هستند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =