۱۴ تعاونی برتر هرمزگان تجلیل شدند

بندرعباس - ایرنا - ۱۴ شرکت تعاونی برتر هرمزگان در گرایش های مختلف با اهدای تندیس و لوح سپاس از سوی مسوولان این استان تقدیر شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: از مجموع ۴۵۰ تعاونی که در سامانه جامع و هوشمند تعاون ثبت نام کرده بودند ۶۷ شرکت امتیاز لازم را کسب کردند که بعد از طی فرآیندهای ارزیابی و داوری، این ۱۴ تعاونی به عنوان برتر استانی مشخص شدند.

هادی ابراهیمی روز پنجشنبه در این مراسم با اشاره به نحوه انتخاب تعاونی‌های برتر استان افزود: همچنین سه شرکت تعاونی استان نیز به عنوان برتر ملی انتخاب شدند.

وی، مجموع تعاونیهای فعال استان را ۲ هزار و ۹۳۲ تعاونی در ۱۴ رشته و با اشتغالزایی ۷۷ هزار و ۵۵۲ نفر عنوان و اضافه کرد: بیشترین تعاونی ها مربوط به شهرستان بندرعباس است.

 مراسم تقدیر از تعاونی های برتر هر ساله در دو سطح استانی و ملی با هدف قدر دانی از تعاونگران نمونه، به تصویر کشیدن نقاط قوت و موفقیت این بخش، ترویج فرهنگ تعاون و شناساندن نمونه ‌های موفق تعاونی و توانمندی ‌های بالقوه، ایجاد انگیزه مضاعف در زمینه کار گروهی، بهره‌مندی بیشتر از استعدادها و نیز تجمیع سرمایه های اندک‌ برگزار می شود که امسال ۱۴ شرکت تعاونی به عنوان برتر استانی و ۳ شرکت تعاونی نیز به عنوان برتر ملی از هرمرگان معرفی و تجلیل شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =