سرپرست فرمانداری نوشهر  به مدیران پروازی هشدار داد 

نوشهر - ایرنا -  سرپرست فرمانداری نوشهر به مدیران غیر بومی هشدار داد که از رفت‌وآمدهایشان بکاهند و بیشتر به مشکلات مردم در مسیر زندگی این شهرستان توجه کنند. 

به گزارش ایرنا ، سعید یزدانی عصر پنجشنبه در نشست شورای اداری شهرستان گفت : این دسته از مدیران که خود را لایق خدمت به مردم می دانند پس باید در همین شهرستان با مردم زندگی کنند.
وی گفت : امروز مردم شهرستان از تک نرخی نبودن برخی از کالا ها بویژه کالاهای اساسی رنج می برند و مسئولان نظارتی در این حوزه باید پاسخگو باشند در حالی که دولت در زمینه توزیع کالاهای اساسی در ۶ ماه نخست سال سیاست های خوبی را اعمال کرد.
سرپرست فرمانداری نوشهر با اشاره به سال پایانی خدمت دولت تدبیر و امید، از مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان خواست تا خدماتی را که در نظام جمهوری اسلامی در این دولت انجام گرفته از طریق رسانه های جمعی به اطلاع مردم برسانند.
وی با ابراز نگرانی از غیر ایمن بودن مسیر ورودی شهرستان گفت : آنچه گزارش و بازدید مشاده شده این است که ۱۱ بریدگی در ورودی شهرستان وجود دارد که بیشتر  آنها حادثه خیز و پرخطرند و برای آنها باید چاره اندیشی شود.

یزدانی وضعیت زیرگذرها در این مسیر را هم نامناسب توصیف کرد و افزود : اغلب زیر گذرهای شهرستان هم اکنون تبدیل به مکان دپوی زباله شده و مسئولان بویژه بخشداری ها باید این معضل را برطرف کنند.
وی از حضور مدیران استانی شامل راهداری و حمل و نقل جاده ای ، شرکت گاز و مخابرات طی هفته آینده در منطقه خبر داد و  گفت : قرار است در نشست با این مدیران مشکلات راه ها ، نقاط کور آنتن دهی تلفن همراه و وضعیت گازرسانی در بخش کجور مورد بحث و بررسی قرار گیرد تا بلکه بتوان راهکار اساسی برای حل این مشکلات پیدا کرد.
سرپرست فرمانداری نوشهر با اشاره به در پیش بودن فصل سرما و بارندگی تاکید کرد : مسئولان دست اندرکار باید از هم اکنون برای پیشگیری از وقوع حوادث غیر مترقبه نظیر سیل و سیلاب در این فصول تدابیری بیندیشند.
وی وقوع سیلاب در بخش کجور را غیر قابل توجیه دانست و افزود : نباید در روستاهایی مانند نیشکوه ،  کندلوس ، کوهپر و دیگر روستاها سیلی رخ دهد  و اگر هم رخ داده باید  علت آن مشخص شود.
یزدانی با اعلام این که اقدامات خوبی برای هدایت آب های سطحی در بخش کجور انجام گرفته است ، از مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری غرب مازندران خواست تا در نشست آینده مدیریت بحران در این مورد گزارش دهد.

سرپرست فرمانداری نوشهر همچنین گفت : باید  در برابر خواسته های بحق مردم سر تعظیم فرود آورد و با گشاده رویی آنها را بدرقه کرد.
یزدانی افزود:  امروز باید با بهره گیری از همه ظرفیت ها برای توسعه زیرساخت ها و افزایش امکانات رفاهی و معیشتی مردم تلاش کرد.
وی همچنین گرامیداشت مناسبت های تاریخی نظام جمهوری اسلامی را به عنوان فرهنگ و نماد ارزش های معنوی در کشور مهم توصیف کرد و بر لزوم تزئین شهر به منظور تبیین ارزش های هشت سال دفاع مقدس تاکید کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =