مسئولان به فکر باز کردن گره از مشکلات مردم باشند

خرم آباد- ایرنا- معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان، گفت: پست ها ماندنی نیستند، مهم خدمت صادقانه به مردم و گره گشایی از مشکلات آنها است.

به گزارش ایرنا، محمود ثمینی روز پنجشنبه در آیین معارفه سرپرست فرمانداری سلسله در سالن همایش الغدیر فرمانداری، اظهار داشت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی، بالاترین افتخار برای مسئولان، خدمت گزاری به مردم است.

وی با بیان اینکه فرصت ها می گذرند و باید از آنها در راستای خدمت صادقانه و رفع نیازهای مردم استفاده کنیم، عنوان کرد: بحران شیوع ویروس کرونا در کشور گرچه هموطنان بسیاری را از ما گرفت، اما کنترل آن و جانفشانی های مدافعین سلامت، نوعی خدمت صادقانه در راستای تامین سلامت مردم بود.

ثمینی با اشاره به بازگشایی زودهنگام مدارس، افزود: بازگشایی مدارس و دانشگاه ها به تصمیم ستاد ملی کرونا بوده و شروع پیش از موعد سال تحصیلی به منظور جبران بازماندگی های سال قبل بوده است.

وی با تاکید بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس و دانشگاه ها، خاطرنشان کرد: هر مدرسه ای که شرایط بهداشتی لازم برای تحصیل دانش آموزان را ندارد باید تعطیل و آموزشها از طریق فضای مجازی دنبال شود.

معاون سیاسی استاندار لرستان با تاکید بر اینکه حضور دانش آموزان در مدارس اجباری نیست، ادامه داد: بازگشایی مدارس از وظایف ذاتی آموزش و پرورش در راستای تعلیم و تربیت است.

وی همچنین اشاره ای به افزایش آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان سلسله کرد و افزود: مطابق آخرین آمار ارسالی دانشگاه علوم پزشکی لرستان، آما مبتلایان به کرونا در شهرستان سلسله افزایش یافته است و لازم است که مراقبت های جدی در این راستا انجام شود. 

ثمینی همچنین در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به عقب گرد کردن مدعیان آزادی و پیشرفتگی در دنیا، عنوان کرد: عمل وقیحانه آنا در توهین به مقام شامخ محمد مصطفی(ص) نهایت بی فرهنگی از سوی کشوری است که خود را مدعی تمدن می داند.

وی با اشاره به بازنشر این توهین توسط سردمداران این کشور، افزود: در هیچ دین و مسلکی، توهین به عنوان آزادی بیان معنی نشده است.

معاون سیاسی استاندار لرستان با بیان اینکه محمد مصطفی(ص) محور وحدت و متخلق به اخلاق های بزرگ و کریم است، ادامه داد: اینان در این مقطع از زمان مجددا تجربه کننده اشتباه بزرگ دیکری شدند و احساسات مسلمانان را مورد هجمه قرار دادند و از اشتباه پیشین خود درس نگرفتند.

سرپرست فرمانداری سلسله نیز با بیان اینکه تعامل با احزاب، گروه ها، مسئولان و مجریان قوا را سرلوحه کار خود قرار خواهم داد، افزو.د: خدمتگزار مردم و مجری سیاست های نظام و دولت هستم و امیدوارم که با تعامل دستگاه های  اجرایی گامهای موثری در راستای توسعه شهرستان برداریم.

افشین ترکارانی در مراسمی با حضور محمود ثمینی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان به عنوان سرپرست فرمانداری سلسله معرفی شد.

پیش از این شریف خسروی فرماندار سلسله بود که شب گذشته خواستار کناره گیری از سمت خود شد و سید موسی خادمی استاندار لرستان نیز با استعفای وی موافقت کرد.

ترکارانی پیش از این معاون سیاسی فرمانداری سلسه بود.

گفتنی است خسروی از تیرماه ۹۷ فرماندار سلسله بود که پس از استعفای وی، علی یاس جلویاری بخشدار مرکزی سلسله نیز از سمت خود کناره گیری کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =