دیدار رییس فدراسیون هندبال با وزیر ورزش و جوانان

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون هندبال با حضور در وزارت ورزش ضمن دیدار با «مسعود سلطانی‌فر» درباره مسائل مختلف این رشته با وی به بحث و گفت وگو نشست.

به گزارش ایرنا، در ابتدای دیدار «علیرضا پاکدل» با بیان مسائل مختلف  هندبالی طی ماههای اخیر به موارد مهمی چون نحوه برگزاری لیگ برتر سالجاری ، وضعیت اردوی تیم‌های ملی در رده‌های مختلف سنی، برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت فدراسیون در ادامه مسیر خصوصا در زمینه استعدادیابی و پشتوانه سازی اشاره کرد و گزارشی از شرایط مالی فدراسیون نیز  ارائه داد.
در پایان این دیدار «مسعود سلطانی‌فر» وزیر ورزش و جوانان با تشکر از اقدامات انجام شده، قول مساعد همه گونه حمایت و پشتیبانی لازم از برنامه های فدراسیون هندبال را به رییس قدراسیون داد.

سلطانی‌فر در خصوص  میزبانی شهر شیراز از رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا گفت: تمام دستگاههای اجرایی و مجوعه ورزشی استان فارس می‌بایستی تلاش کنند که بهترین میزبانی و برگزاری را در رقابتهای جوانان آسیا داشته باشیم. او به پاکدل قول داد: در این راه مجموعه وزارت ورزش و جوانان هم از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نخواهد کرد.

سلطانی‌فر  در خصوص سالن ۶۰۰۰ نفری شیراز اظهار  کرد : انشالله با شروع این رقابتها سالن حسنیی الهاشمی هم به بهره‌برداری خواهد رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =