آزمون استخدامی مجدد برای آموزشیاران سوادآموزی کهگیلویه و بویراحمد  برگزار می شود 

یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: آزمون استخدامی مجدد به صورت داخلی برای آموزشیاران سوادآموزی کشور و این استان برگزار می شود. 

هادی زارع پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این آزمون ویژه آن عده از آموزشیاران سوادآموزی کشور و کهگیلویه و  بویراحمد است که در آزمون قبلی نمره حد نصاب را کسب نکرده یا بنا به دلایلی غایب بوده اند. 

وی افزود: همزمان با سراسر کشور آزمون استخدامی آموزشیاران سوادآموزی روز جمعه ۲۰ تیرماه ۱۳۹۹ در کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد. 

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: برگزاری آزمون استخدامی مجدد برای آموزشیاران سوادآموزی این استان و دیگر استان  ها پس از موافقت وزیر آموزش و پرورش با پیشنهاد رییس سازمان نهضت سوادآموزی کشور است. 

زارع پور عنوان کرد: زمان، نحوه و دیگر جزئیات برگزاری این آزمون به زودی از سوی وزارت آموزش و پرورش تعیین و به آموزشیاران سوادآموزی  کشور و کهگیلویه و بویراحمد اعلام خواهد شد. 

وی ابراز داشت: ۴۶۷ نفر از آموزشیاران سوادآموزی مرد و زن کهگیلویه و بویراحمد در آزمون استخدامی ۲۰ تیرماه امسال شرکت کردند که از  این تعداد ۳۱۳ نفر نمره قبولی گرفتند. 

بر اساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ نرخ باسوادی گروه سنی ۱۰ تا ۴۹ سال در کهگیلویه و بویراحمد ۹۲.۷ درصد است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =