۲۰ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۱۷
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 84034290
۰ نفر

برچسب‌ها

پویش لبیک یا رسول الله در فضای مجازی مدارس البرز کلید خورد

کرج –ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد: پویش لبیک یا رسول الله (ص) در فضای مجازی مدارس این استان کلید خورد.

فرشته فهمیده روز پنجشنبه به ایرنا گفت: این پویش با هدف محکوم کردن اقدامات ضد دینی دشمنان اسلام دراهانت به ساحت مقدس نبی اکرم (ص) اجرایی شد.

وی با اشاره به اینکه در روزهای اخیر نشریات و رسانه‌های غربی و در راس آن‌ها نشریه شارلی ابدو فرانسه نسبت به شخصیت پیامبر اکرم (ص) اقدام به توهین‌های مکرر نموده‌اند، خاطرنشان کرد: پویش لبیک " یا رسول الله (ص)" به صورت خودجوش به خصوص از سوی دانش آموزان، مربیان و معاونین پرورشی استان البرز در شبکه‌های اجتماعی مجازی درحال اجراست.

وی بیان داشت: دانش آموزان و فرهنگیان استان البرز به حمایت از شخصیت پیامبر اکرم (ص) و اعتراض به اقدام شنیع و غیرقابل توجیه نشریه فرانسوی این موج را به راه انداختند.

فهمیده تصریح کرد: دراین پویش هواداران اهل‌ بیت (س) با انتشار تصاویر و تغییر تصویر پروفایل خود در شبکه‌های اجتماعی به نام مبارک آن حضرت در این حرکت ارزشی شرکت کرده‌اند.

وی اضافه کرد: بسیاری از فرهنگیان استان البرز به هشتگ‌های #محمد رسول الله (ص) و #لبیک یا رسول الله (ص) که درسایت های و وبلاگ های مختلف که به عنوان پویش مردمی فراخوان شده نیز پیوسته اند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان البرز اهانت گستاخانه غرب را نشان‌ ازاوج درماندگی استکبار و صهیونیست‌ها دانست و ادامه داد: در حقیقت آنها در برابر منطق مستدل و مستند و حقانیت اسلام پاسخی ندارند و دست به چنین اقدامات نابخردانه و تاسف بار می‌زنند.

وی افزود: حرکت خصمانه و بی شرمانه اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر مهر و رحمت، قلب تمامی آزاد اندیشان جهان را جریحه دار کرد.

فهمیده تاکید کرد: امروز مستکبران نسبت به فراگیری و گسترش اسلام در جهان هراس دارند و چون هیچ منطقی برای مقابله با اسلام ندارند لذا به رفتارهای غیرانسانی و غیراخلاقی که توهین به مقدسات ملل است، متوسل شده‌اند.

استان البرز ۵۰۰ هزار دانش آموز و ۲۴ هزار فرهنگی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =