مردم هرمزگان اقدام نشریه موهن فرانسوی را محکوم کردند

بندرعباس- ایرنا- مردم هرمزگان روز پنجشنبه با تجمع اعتراضی در مسجد جامع بندرعباس اقدام نشریه موهن فرانسوی علیه قرآن کریم و ساحت مقدس حضرت محمد رسول گرامی اسلام (ص) را محکوم کردند.

دراین اجتماع بزرگ که قشرهای مختلف مردم حضور داشتند ضمن پاسداشت مقام عالیقدر نبی اکرم حضرت محمدبن عبدالله (ص)، کتاب الهی قرآن و تاکید بر احترام به همه ادیان الهی به خاطر گستاجی این نشریه شعارمرگ برآمریکا ، مرگ بر اسراییل و سردمداران این نشریه فرانسوی را سردادند.

 شرکت کنندگان ،توهین نشریه فرانسوی به ادیان را بهانه‌ی آزادی بیان برای محکوم نکردن این جرم بزرگ که از سوی برخی سیاستمداران فرانسوی گفته شده کاملاً مردود و غلط و عوام‌فریبانه عنوان کرده وآن رانشانه ضعف و بی مبالاتی مقام های آن کشور دانستند.

معترضین همچنین یاد آور شدند: این اقدام را گناه بزرگ و نابخشودنی یک نشریّه‌ی فرانسوی در اهانت به چهره‌ نورانی و قدسی حضرت رسول اعظم (صلّی الله علیه و آله) بار دیگر عناد و کینه‌ شرارت‌بار دستگاه‌های سیاسی و فرهنگی دنیای غرب با اسلام و جامعه‌ مسلمانان را آشکار ساخت.

نشریه فکاهی «شارلی ابدو» چاپ پاریس یازدهم شهریور ماه جاری در اقدامی گستاخانه و توهین‌آمیز، کاریکاتورهای موهنی را از  پیامبر اکرم(ص)  بازنشر کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =