تاریخ برگزاری جام ملت‌های فوتسال آسیا تغییر کرد

تهران- ایرنا- با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، مسابقات قهرمانی فوتسال این قاره در سال ۲۰۲۰ برگزار نخواهد شد و به سال میلادی آینده موکول می‌شود.

به گزارش ایرنا، در جلسه کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) که امروز (پنجشنبه) با حضور «شیخ سلمان بن‌ابراهیم آل خلیفه» و مسوولان اتحادیه‌ها و فدراسیون‌های عضو به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، تصمیمات مهم اتخاذ گردید.

در این جلسه ضمن مشخص شدن زمان دیدار نهایی لیگ قهرمانان آسیا، تاریخ مسابقات قهرمانی فوتسال قاره کهن در سال ۲۰۲۰ تغییر کرد و به زمان دیگری موکول شد.

بدین ترتیب و با تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدار نهایی لیگ قهرمانان فوتبال این قاره روز ۲۹ آذرماه برگزار خواهد شد. همچنین به خاطر مشکلات پیش روی تورنمنت  AFC Cup در پنج منطقه آسیا، ادامه این دیدارها در سال ۲۰۲۰ کاملا منتفی شد که کمیته اجرایی AFC  هم این تصمیم را پذیرفت.

همچنین مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا که قرار بود سال ۲۰۲۰ در امارات برگزار شود، سال ۲۰۲۱ در همین کشور برگزار خواهد شد.

در این جلسه همچنین جام ملت‌های فوتسال آسیا که قرار بود در ماه نوامبر امسال برگزار شود، به ماه دسامبر موکول شد. این مسابقات در فاصله روزهای دوم و تا ۱۳ دسامبر  در کویت برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =