توسلی: هدف فوتسال زنان هتریک در قهرمانی آسیا است

تهران- ایرنا- دروازه‌بان تیم ملی فوتسال بانوان گفت: تک تک اعضای تیم ملی فوتسال بانوان دوست دارند که برای بار سوم جام قهرمانی آسیا را بالای سر بگیرند.

«فرزانه توسلی»   اظهار داشت: بعد شیوع ویروس کرونا خوشبختانه توانستم بدنم را از لحاظ آمادگی در سطح مطلوبی نگاه دارم و بعد از چند ماه تمرینات بدنسازی، حدود ۲ ماهی می‌شود که تمرینات توپی را به طور اختصاصی شروع کردم و در حال حاضر تمرینات گلری‌ام را در کنار تمرینات بدنسازی انجام می‌دهم.

او با اشاره به تمرینات تیم ملی فوتسال زنان گفت: همچنین پس از انتخاب خانم یاری به عنوان سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان، دو اردو را پشت سر گذاشت و طبق روال تمرینات خوبی را دنبال می کرد که متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کووید ۱۹، با تعطیلی موقت روبه رو شد. امیدوارم که هر چه زودتر اردوها از سر گرفته شود تا بتوانیم به آمادگی مطلوب جهت حضوری موفق در مسابقات پیش رو برسیم.

وی ادامه داد: قطعا در کنار برگزاری اردوهای مداوم، بازی های تدارکاتی کمک بسیار زیادی به تیم ملی فوتسال بانوان می کند تا نقاط ضعف و قوت تیم از سوی کادر فنی مشخص شود و با برنامه ریزی دقیق و مستمر، برای سومین بار روی سکوی قهرمانی آسیا برویم و در آسیا هت‌تریک کنیم. ما هدفمان هت تریک در آسیا است که با حمایت و پیشتیبانی مسئولین فدراسیون و کمیته بانوان، بی شک به آن خواهیم رسید. برای رسیدن به این هدف تک تک اعضای تیم ملی فوتسال بانوان دوست دارند که برای بار سوم جام قهرمانی آسیا را بالای سر بگیرند. ما زمان زیادی را به خاطر شیوع بیماری از دست دادیم و در زمان باقی مانده باید جبران کنیم که امیدوارم با برپایی اردوهای متعدد و برگزاری بازی های تدارکاتی با تیم های قوی، بتوانیم بدون دغدغه، تمام توان خودمان را برای تمرینات و کسب بهترین نتایج به کار بگیریم.

دروازه‌بان تیم ملی فوتسال زنان افزود: مهم‌تر از اینکه با کدام تیم، دنیای حرفه‌ای را به پایان برسانم، این است که بتوانم در اوج و بهترین شرایط بعد از ۲۰ سال بازی در سطح اول فوتسال بانوان، این رشته را کنار بگذارم و امیدوارم تا آن روز بتوانم چه در سطح باشگاهی و چه در سطح ملی بهترین عملکرد را داشته باشم.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =