علیرضا فتحی‌نیا رییس هیات بسکتبال استان اردبیل شد

اردبیل - ایرنا - علیرضا فتحی‌نیا با کسب اکثریت آرای مجمع انتخاباتی به عنوان رییس جدید هیات بسکتبال استان اردبیل انتخاب شد.

به گزارش ایرنا، در این مجمع انتخاباتی که تنها یک نامزد داشت علیرضا فتحی نیا با کسب 16 رای از مجموع 16 رای ماخوذه به مدت چهار سال به عنوان رییس جدید هیات بسکتبال استان اردبیل انتخاب شد.

رییس جدید هیات بسکتبال استان اردبیل گفت: تلاش برای راه اندازی خانه بسکتبال، بسط و گسترش این رشته ورزشی، فعال کردن هیات شهرستان‌ها، حضور پررنگ در مسابقات کشوری و بین‌المللی، توجه به ورزش بانوان و تلاش برای جذب حامی مالی از جمله برنامه‌های این هیات است.

 فتحی‌نیا مهیا کردن زیرساخت‌ها، برگزای کلاس‌های آموزشی برای مربیان و داوران جهت ارتقای سطح دانش آنها، برگزاری منظم مسابقات در رده‌های سنی مختلف برای آقایان و بانوان، استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و تجربیات پیشکسوتان بسکتبال و ایجاد همدلی و تعامل و همکاری با فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان را از دیگر برنامه‌های این هیات در آینده ذکر کرد.

او استعدادیابی و استفاده مطلوب از پایگاه‌های استعدادیابی، بها دادن به ورزشکاران و تجلیل از قهرمانان ملی، استفاده از تمامی ظرفیت‌های استان، حمایت از باشگاههای محلی، ایجاد تیم های باشگاهی و تلاش برای حضور در لیگ برتر و  توجه ویژه به اقتصاد ورزشی را جمله دیگر اقدامات این هیات در استان دانست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =