سرمربی تیم ملی فوتسال زنان : تضمین سلامت بازیکنان اولویت اصلی ما است

تهران-ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان گفت: در تورنمنت بین المللی برزیل اهمیت بالایی دارد اما مهمترین نکته این است که شرایط و سلامتی بازیکنانمان برای شرکت در این تورنمنت به خطر نیفتد.

 شهناز یاری، سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان درباره برنامه ریزی‌های مربوط به این تیم عنوان کرد: قرار بود نخستین اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال بانوان در شهریورماه برگزار شود که به دلیل شیوع کرونا این اردو برگزار نشد .بر همین اساس طبق زمان‌بندی که صورت گرفته در مهرماه دو اردو خواهیم داشت؛ اردوی اول ، هفته اول مهر ماه است که اختصاص به مرحله انتخابی دارد و فاز دوم مهر ماه به اردوی اصلی که با حضور بازیکنان جدید و قدیمی برگزار خواهد شد، اختصاص دارد.

وی اظهارداشت: ما با برنامه‌ریزی پیش می‌رویم تا به اهداف خود که تداوم موفقیت فوتسال بانوان در آسیا است، برسیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان در خصوص حضور تیم ملی در تورنمنت بین المللی برزیل گفت: آمادگی خود را با توجه زمانی که از سوی فدراسیون فوتبال برزیل ( ۱۵ شهریور ماه)اعلام شده بود، با ارسال نامه‌ای به صورت مشروط اعلام کردیم.

 یاری اظهارداشت: تضمین سلامت بازیکنان و اهمیت منطقی بودن اعزام ملی پوشان به برزیل با توجه به شرایط کووید ۱۹ در برزیل که هم اکنون در رده دوم جهان به عنوان یک کشور پرخطر قرار دارد، برایمان اولویت است و با ایمیلی به این کشور اعلام کردیم که اگر شرایط مهیا باشد می‌توانیم در این تورنمنت بین المللی حضور یابیم.

وی خاطرنشان کرد: اگر بیماری کرونا در برزیل تشدید شود احتمال تغییر زمان مسابقات از آذرماه به ماه دیگری وجود دارد.

یاری در پایان گفت: بهترین‌های قاره ها در این تورنمنت حضور خواهند داشت و شرکت در این تورنمنت برایمان اهمیت بالایی دارد اما مهمترین نکته این است که شرایط و سلامتی بازیکنانمان برای شرکت در این تورنمنت به خطر نیفتد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =