محکوم کردن اهانت دشمنان به پیامبر (ص) بیداری بشریت را بدنبال دارد 

یاسوج- ایرنا- نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری گفت: محکوم کردن اهانت دشمنان به پیامبر گرامی اسلام (ص) و قرآن کریم بیداری هر چه بیشتر بشریت در سال های آینده را بدنبال دارد. 

به گزارش ایرنا، آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی روز پنجشنبه در تجمع اعتراض آمیز مردم شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد در محکومیت اهانت به نبی مکرم اسلام (ص) و قرآن مجید اظهار داشت: باید پاسخ محکمی به این هتک حرمت داد و از آخرین فرستاده الهی و کتاب آسمانی مسلمانان دفاع کرد. 

وی افزود: دشمنان باید بدانند که اهانت به پیامبر گرامی اسلام (ص) و قرآن کریم به منزله توهین به پیامبران الهی، کتاب های آسمانی و بشریت است. 

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: رییس جمهوری فرانسه به بهانه آزادی بیان با توهین کنندگان به نبی مکرم اسلام (ص) در نشریه «شارلی ابدو» این کشور برخورد نکرد. 

آیت الله ملک حسینی عنوان کرد: این در حالی است که همین نشریه سال ها قبل به دلیل هتاکی به برخی ارزش های ملی فرانسه تا مدت  ها مسدود شد و اجازه فعالیت نداشت و چنین امری بیانگر نفاق و دورویی دولتمردان فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی مدعی دروغین طرفداری از آزادی بیان است.    

وی ابراز داشت: پیامبر گرامی اسلام (ص) شخصیتی الهی و جهانی است و اهانت به آن حضرت و قرآن مجید جز رسوایی چیز دیگری برای دشمنان نخواهد داشت. 

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری گفت: بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب هتک حرمت به نبی مکرم اسلام (ص) و قرآن کریم گناه نابخشودنی است. 

آیت الله ملک حسینی اظهار داشت: شرارت ها و خباثت های دشمنان مبنی بر اهانت به پیامبر گرامی اسلام (ص) و قرآن مجید آغاز بازگشت بشریت به فطرت خود بوده و عامل باعظمت تر شدن و زنده تر شدن نام آخرین فرستاده الهی و کتاب آسمانی مسلمانان است. 

وی افزود: نور الهی نبی مکرم اسلام (ص) و قرآن کریم با این اقدام های سخیف دشمنان هرگز خاموش نمی شود. 

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: قرآن مجید نه تنها برای مسلمانان بلکه برای بشریت و تمامی امت ها و زمان ها بوده و به عنوان کتاب فطرت و هدایت با وجود گذشت زمان هرگز کهنه نمی شود. 

آیت الله ملک حسینی عنوان کرد: قرآن کریم به عنوان معجزه الهی کتاب حریت و آزادگی بوده و پیام نفی شرک، ظلم و استکبار دارد و به  همین دلیل نیز دشمنان با آن مخالفت می کنند. 

وی ابراز داشت: اهانت به پیامبر گرامی اسلام (ص) و قرآن مجید در کشورهای اروپایی فرانسه و سوئد ۲ مصیبت تلخ روزهای اخیر جهان اسلام و مسلمانان است. 

آیت الله ملک حسینی گفت: عزت و شرف از متن این ۲ مصیبت برای جهان اسلام و مسلمانان ایجاد شد و آغاز عزتی نو برای دین مبین اسلام است. 

وی اظهار داشت: مردم شهر یاسوج و جمعی از مسؤولان اجرایی کهگیلویه و بویراحمد با حضور در این تجمع اعتراض آمیز غیرت دینی و  انزجار شدید خود از دشمنان دین مبین اسلام را یکبار دیگر نشان دادند که قابل تحسین است.  

این تجمع اعتراض آمیز جلوی مصلای امام خمینی (ره) شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد و همزمان با بسیاری از نقاط کشور برگزار شد و قشرهای مختلف مردم یاسوج و مسؤولان اجرایی استان نیز حضور پرشور و گسترده ای در آن داشتند. 

شعارهایی که از سوی شرکت کنندگان در این تجمع اعتراض آمیز سر داده شد شامل «الله اکبر، لا اله الا الله، محمداً رسول الله، لبیک یا رسول الله، لبیک یا حسین، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر فرانسه، مرگ بر آل سعود خائن، حسین حسین شعار ماست شهادت  افتخار ماست و ای رهبر آزاده آماده ایم آماده» بود. 

برنامه های مذهبی از جمله مداحی، نوحه خوانی و سینه زنی در این تجمع اعتراض آمیز اجرا شد. 

قطعنامه ای سه ماده ای در پایان این تجمع اعتراض آمیز قرائت و شرکت کنندگان نیز با سر دادن فریاد «الله اکبر، خامنه ای رهبر، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل» مفاد آن را تأیید کردند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =