مسلمانان در برابر شیطنت دشمنان اسلام هوشیار باشند

اندیمشک-ایرنا-نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن اقدام نشریه فرانسوی در انتشار کاریکاتورهای موهن به ساحت اسلام گفت: شیطنت دشمنان اسلام ادامه دارد و برای مقابله با این اقدام ها مسلمین باید هوشیارتر باشند.

به گزارش  ایرنا فریدون حسنوند روز پنج شنبه در نشست شورای اداری اندیمشک با حضور مدیران و کارکنان ادارات در سالن شهید سروندی اندیمشک افزود: کشورهایی که خود را مهد تمدن و دموکراسی می دانند اینگونه به تمدن و مذهب دیگر کشورها توهین می کنند و با سوء استفاده از مفهوم آزادی به مقدسات دیگران اهانت می کنند.
وی گفت: این توهینهای آشکار به کتاب آسمانی و مذهب ما که ختم تمام ادیان و نبوت است ،در واقع  شعارهای دروغین آنها را ثابت کرد.
 وی در بخش دیگری با تاکید بر لزوم تقویت وحدت و مشارکت جمعی برای پیشبرد امور مردم و پاسخگویی به مطالبات شهروندان افزود: زنجیره مشارکت مدیران و کارکنان ادارات برای تحقق توسعه در شهرستان باید تقویت شود برای توسعه شهرستان به تجربه،علم و تخصص تمام افراد نیاز داریم. ، از سوی دیگر هرکدام از ما یک ظرفیت ارتباطی داریم که باید در راستای تحقق برنامه چشم انداز توسعه مورد استفاده قرار بگیرد.
نماینده اندیمشک درخصوص مسئولیت پذیری و تعهد مسئولین به مردم گفت:همه ما مسیولیت هایمان را بصورت مستقیم و غیرمستقیم با رای مردم گرفته ایم. این پشتوانه عمومی و مردمی از ما مطالبه دارد و ما در قبال آنها وظایفی داریم.

وی ادامه داد:شهرستان اندیمشک ظرفیت های بی شماری دارد.این ظرفیت ها اگر به طور علمی و با برنامه ریزی تقویت شده و مورد استفاده قرار بگیرد منطقه ما به اوج توسعه و پیشرفت خواهد رسید.

وی بیان کرد: فرصت جذب سرمایه گذار، ساخت پتروشیمی، ساخت کارخانجات، حضور شرکت ها در شهرستان را باید با نگاه و اهتمام ویژه حفظ و بستر لازم برای تحقق طرح ها محقق شود،هرکس از فرصت ها استفاده کند دلسوز مردم و هرکس فرصت ها را با اختلاف و سستی از دست بدهد مدیون مردم است.
نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی با دعوت همگان به وحدت و مشارکت در ساخت آینده و کنار گذاشتن اختلافات  سلیقه‌ای برای پیشرفت شهرستان، ادامه داد:بعضی از استان ها زادگاه جریانات سیاسی و شخصیت های سیاسی هستند در عین حال  در توسعه هم سرآمد هستند، آنها با پرهیز از تنش های سیاسی و با استفاده از تفکر سیاسی، نفوذ و تجارب خود برای توسعه استان و شهرستان خود استفاده می کنند.

وی گفت:همان افرادی که در زد و خوردهای سیاسی مقابل هم قرار می گیرند، برای توسعه شهر و استان خود حضور موثر و متحدی کنار هم دارند. چون بلوغ سیاسی پیدا کرده اند و منتظر این نیستند مسئولین شکست بخورند تا در انتخابات از آن استفاده نمایند.
وی تاکید کرد:در سایه وحدت عمومی در جامعه سازندگی خود را نشان خواهد داد و مردم به آنچه شایستگی آن را دارند دست می یابند.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس  با تاکید بر اینکه فقر و بیکار منشا مشکلات بسیاری در جامعه خواهد شد ادامه داد: صرف سردادن شعارو سخنرانی، مردم را قانع نمی کند و گرانی، بیکاری و معضلات اجتماعی مردم را عذاب می دهد و مسئولین باید تلاشی چند برابر داشته باشند، وقتی بستر فقر و بیکار وجود داشته باشد، جذب به دشمن، ضدانقلاب و ضددین وجود دارد و جوانی که باید سرباز کشور باشد به سرباز دشمن تبدیل می شود.

فرماندار : چشم امید مردم به تلاش مدیران است

 فرماندار شهرستان اندیمشک هم در این نشست با تاکید بر لزوم تلاش مضاعف دستگاههای اجرایی برای تکمیل طرح و برنامه های شهرستان گفت:چشم امید مردم به همین تلاش های جهادی دوخته شده است و در سایه این تلاش ها ، رشد اقتصادی ، ایجاد اشتغال ، تقویت و ارتقا سطح تولید و تحول در شهرستان شتاب می گیرد.
پیمان جهانگیری با اشاره به موقعیت ویژه شهرستان گفت: برنامه توسعه شهرستان تدوین و تحقق این برنامه مستلزم همدلی و تلاش مضاعف همه مدیران و کارکنان ادارات است.
وی گفت: تحقق طرح های بزرگ شهرستان که به رفع دغدغه های اقتصادی و اشتغال مردم بینجامد مستلزم همین تلاش دستگاههایی اجرایی است.
فرماندار اندیمشک ادامه داد: امسال از سوی رهبر معظم انقلاب سال جهش تولید نام گرفته و تلاش جهادی برای تحقق این موضوع ضروری است کمااینکه در این راستا شهرک های صنعتی شهرستان با حمایت از واحدهای صنعتی و تولیدی فعالیت رو به جلویی داشته اند.
جهانگیری بیان کرد: حمایت از سرمایه گذاری در اندیمشک مطلوب بوده و با تقویت این بخش طرح های بزرگی اجرایی شده و دهها پروژه بزرگ عمرانی در همه حوزه ها در بخش مرکزی و الوار محقق شده و این روند نویدبخش چشم انداز روشن شهرستان است.
وی از مدیران خواست در تحقق طرح های بزرگ شهرستان تلاش حداکثری داشته باشند ضمن اینکه در زمینه حضور سرمایه گذاران،ادارات باید پویاتر عمل کرده و حمایت کنند.
وی با قدردانی از بنیاد مسکن گفت:با پیگیری جدی،۵۰ روستا در بخش الوار اندیمشک تعیین محدوده شدند که خدمت بزرگی برای توسعه و خدمات رسانی بهتر به روستاهای این بخش است.

جمعی از مدیران ادارات اندیمشک در این نشست گزارشی از برنامه های انجام شده و طرح های آتی خود ارائه کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =