۲۰ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۵۳
کد خبرنگار: 2186
کد خبر: 84034163
۰ نفر

برچسب‌ها

۴۷ میلیاردی تسهیلات کرونایی در محمودآباد جذب شد

ساری - ایرنا - معاون امور عمرانی فرماندار محمودآباد از جذب ۴۷ میلیارد و ۵۸ میلیون ریال تسهیلات برای خسارت ناشی از ویروس کرونا در این شهرستان خبر داد.

 صدیقه حق شناس روز پنج شنبه در نشست شورای اداری افزود که این شهرستان رتبه ششم را در دریافت تسهیلات ناشی از خسارت کرونا در مازندران در اختیار گرفت.

وی همچنین سهم بودجه سال جاری شهرستان را  ١٣٨ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و گفت که این اعتبار برای ٤٣ برنامه و پروژه در نظر گرفته شده است که اولویت با پروژه های نیمه تمام و در شرایط اتمام خواهد بود.

معاون عمرانی فرماندار محمودآباد  افزود: از این میزان اعتبار مبلغ ٨٠ میلیارد و ٥٠٠ میلیون ریال برای اعتبار متوازن (بودجه برابر با هزینه) و ٢ میلیارد ریال برای اعتبار روستایی و میزان ۵۵ میلیارد و ۴۹۳ میلیون ریال هم از محل تملک داریی است.

وی ابراز امیدواری کرد که با برنامه ریزی دقیق و همکاری دستگاه ها  همانند سال قبل برخی از پروژه های نیمه تمام به بهره برداری برسد.

 محمودآباد یکی از شهرستان های ساحلی و گردشگرپذیر مازندران است که بیش از ۱۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

ویروس کرونا در این شهرستان به بیش از  ۸۰۰ بنگاه اقتصادی کوچک و بزرگ خسارت وارد کرد که حدود یکهزار و ۸۰۰ نفر فعال اقتصادی  شرایط برخورداری تسهیلات کرونایی دارند.

ویروس کرونا سی ام بهمن ماه سال گذشته با شناسایی ۲ بیمار در بابل در مازندران شیوع یافت  و در حال حاضر بر اساس آخرین گزارش دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل ۶۸۳ بیمار کرونایی در مراکز درمانی استان بستری می باشند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha