آزمون جذب کارشناس رسمی دادگستری در کرمان برگزار شد

کرمان - ایرنا - مسئول روابط عمومی مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان کرمان گفت: آزمون جذب کارشناس رسمی توسط مرکز وکلا کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه کشور و تولیت سازمان سنجش در ۴۲ رشته تخصصی در این استان برگزار شد.

به گزارش ایرنا، سیدحسین موسوی روز پنجشنبه در حاشیه برگزاری آزمون جذب کارشناس رسمی توسط مرکز وکلا کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه کشور با بیان اینکه آزمون جذب کارشناس رسمی دادگستری صبح امروز در سه حوزه امتحانی در استان کرمان برگزار شد افزود: در این آزمون ۴۸۵ نفر زن و ۲ هزار و ۲۶ مرد به منظور اخذ پروانه کارشناسی به رقابت پرداختند.

وی با اشاره به اینکه این آزمون که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد اظهار داشت: نتایج این آزمون ۲ ماه دیگر از طریق سایت سازمان سنجش به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

موسوی گفت: آزمون جذب کارشناسان رسمی در ۲ مرحله انجام خواهد شد و پذیرفته شدگان آزمون کتبی باید در آزمون علمی که به صورت شفاهی برگزار می شود شرکت کنند و پس از طی کردن مراحل کتبی و شفاهی و دوران کارآموزی مطابق ضوابط و مقررات موفق به اخذ پروانه کارشناسی خواهند شد.

عضو هیات مدیره و مسئول روابط عمومی مرکز کارشناسان رسمی دادگستری در پایان با توجه به شرایط  کرونایی از همکاری ویژه سازمان سنجش و آموزش کشور به عنوان مجری برگزاری آزمون و دادگستری کل استان و مرکز بهداشت شهرستان تشکر کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =