شهروندان اردبیلی اهانت موهن نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر اکرم اسلام  را محکوم کردند

اردبیل - ایرنا- دهها نفر از شهروندان مومنو انقلابی اردبیل روز پنجشنبه با اجتماع در پیاده‌راه شهیدگاه اردبیل اقدام موهن یک نشریه فرانسوی علیه ساحت نورانی و مطهر پیامبر اکرم (ص) را محکوم کردند.

به گزارش ایرنا، در این اجتماع که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار شد، اجتماع‌کنندگان شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل ، مرگ یر صهیونیسم ، مرگ بر فرانسه  سردادند.

اجتماع‌کنندگان همچنین حمایت سردمداران غربی از این اقدام ضد انسانی  نشریه فرانسوی را به بهانه آزادی بیان محکوم کردند.

در این آیین همچنین سوگواری شده و شرکت‌کنندگان به سینه‌زنی پرداختند.

حجت الاسلام باقری رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل هم در این اجتماع بیان کرد: این‌گونه اقدامات سخفیف به خاطر ترس کفار از گسترش روزافزون و استقبال جهانیان از مکتب انسان ساز اسلام و پیامبر عظیم الشان آن می‌باشد.

وی بیان کرد: این اقدامات نه تنها چهره اسلام را در بین انسان‌های آزاده مخدوش نمی‌کند بلکه موجب روی آوری هر چه بیشتر مردم در اقصی نقاط جهان به دین رحمانی و رهایی بخش اسلام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، به همین مناسبت دانشگاهیان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل نیز با اجتماع و سردادن شعارهایی اقدام موهن نشریه فرانسوی در توهین به ساحت پیامبر اکرم (ص) را محکوم کردند.

همچنین تشکل‌ها، سازمان‌ها و دستگاه‌های اداری مختلف استان اردبیل نیز با انتشار بیانیه‌هایی این اقدام  دشمنان اسلام را محکوم کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =