فرماندار محمودآباد: مدیران دستگاه‌ها نگاه به انتخابات ۱۴۰۰ را کنار بگذارند

ساری - ایرنا - فرماندار محمودآباد با انتقاد از آنچه که " عدم پاسخگویی برخی مدیران به مردم با نگاه به انتخابات ریاست جمهوری آینده " نامید انتقاد کرد و گفت: مدیران در حل و فصل مشکلات مردم نباید به افق انتخاباتی ۱۴۰۰ خیره شوند.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، علیرضا شریعت روز پنجشنبه در نشست شورای اداری شهرستان افزود : مسئولیت مدیران ارتباطی با فضای سیاسی و انتخاباتی ندارد و باید تا آخرین لحظه مدیریت نسبت به حوزه خود مسئولیت پذیر و به مردم پاسخگو باشند. 

وی از مدیران خواست تا به جدیت پیگیر کارهای مردم و انجام وظایف محوله باشند و تاکید کرد : هنوز یک سال تا پایان دوره فعالیت دولت دوازدهم باقی است و انتظار می رود مدیران صادقانه و به دور از چشم‌انداز انتخاباتی به مردم خدمت کنند.

فرماندار محمودآباد گفت : عملکرد تمامی دولت ها در سال پایانی فعالیت با حواشی همراه می شود ، ولی این جو سیاسی و حواشی نباید مدیران را از انجام وظایفشان باز دارد.

وی افزود : متاسفانه بعضی از مدیران با توجه به انتخابات پیش‌رو نسبت به مسئولیت خود سرد شده اند و  از انجام وظایف خود شانه خالی می کنند. این رفتار و عملکرد بر خلاف تصورات بشدت تحت نظر است و تخلفات در سوابق چنین مدیرانی درج خواهد شد. 

شریعت هرگونه کم کاری در حل مشکلات و پاسخگویی به مردم را خطرناک توصیف کرد و گفت : این مساله نشان می دهد این دسته از مدیران با هدف خدمتگزاری به مردم پا پیش نگذاشتند و همیشه به دنبال منافع سیاسی خود بودند قطعا چنین افراد در آینده نیز همین رفتار را بروز خواهند داد که در شان نظام جمهوری اسلامی نیست چون در این نظام خدمت به مردم اصل است.

وی با تاکید بر این که یک سال باقی مانده از دوره فعالیت دولت زمان مناسبی برای اتمام پروژه ها و برنامه های نیمه تمام است ، از مدیران دستگاه ها خواست در راستای تحقق این مهم همکاری و تعامل داشته باشند.

در این نشست سرپرستان ادارات جهاد کشاورزی و صنعت ، معدن و تجارت  و بخشدار مرکزی محمود آباد به اعضای شورای اداری معرفی شدند.

فرماندار محمودآباد در این نشست علیرضا اسماعیل نیا را به عنوان بخشدار جدید مرکزی شهرستان معرفی و از زحمات غلامرضا رنجبر قدردانی کرد.

سید محمد زمانی هم به عنوان سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی و ذات الله زارعی به عنوان سرپرست اداره صنعت ، معدن و تجارت معرفی و از زحمات احمد صادقی  و  محمد ابراهیمی در این مناصب مدیریتی قدردانی شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha