اقدامات خباثت آمیز دشمنان مانع گسترش دین اسلام نمی شود

کرج - ایرنا - مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز بیان داشت که کشورهای غربی و عربی خودفروخته بدانند که اقدامات خباثت آمیز آنان و رژیم صهیونیستی مانعی برای گسترش دین مبین اسلام در دنیا نخواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین علیمراد یوسفی روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا در خصوص هتاکی و حرمت شکنی یکی از نشریات کشور فرانسه نسبت به پیامبر عظیم الشان اسلام (ص)، گفت: مسوولان فرانسوی  دلیل این حرکت موهن  را آزادی بیان در کشورشان دانسته لذا گفته اند که هر اظهار نظری از هر کسی در این کشور پذیرفته است.

وی اظهار داشت: در حالیکه دروغ می گویند و از بزرگترین دروغگویان عالم هستند زیرا در همین کشور هیچ کسی اجازه هیچ اظهار نظری در مورد بعضی از مسایل از جمله هولوکاست ندارد و تاکنونافراد زیادی در ارتباط با  اظهار نظر درخصوص هولوکاست مجازات شده اند.

یوسفی به اهداف این اقدام خباثت آمیز از سوی دشمنان اسلام اشاره کرد و افزود: توهین به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) نشان از استیصال و درماندگی آن ها دارد زیرا می بینند که مکتب اسلام  امروز در دنیا همه گیر و جهانی می شود و به سرعت در حال گسترش است.

وی ادامه داد: شاید با این اهانت ها و توهین ها به خیال خام خودشان مانع گسترش  تمدن و فرهنگ اسلامی بشوند ولی به زودی خواهند دید که در دنیا و کشورهای اروپایی و غربی دین مبین اسلام به دین اول دنیا  تبدیل خواهد شد.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان البرز گفت: امروز برابر اعلام مراکز علمی جهان،  اسلام واسلام گرایی در حال گسترش است که این حرکت وقیحانه آن ها یکی از دلایل شان می باشد که به خیال خام خودشان می خواهند مانع از این گسترش مبانی اسلامی شوند.

وی افزود: دلیل دیگر این  این اقدام ناپسند این است که معادلات منطقه به خیال آن ها در حال تغییر است و اقدامات زشت و ناپسندی در بعضی کشورها مثل امارات در عادی سازی روابط با اسراییل در حال انجام است.

وی اضافه کرد: این ها قصد و هدفشان سرگرم کردن مسلمانان مخالف حرکت عادی سازی روابط با اسرائیل است .

یوسفی ریشه این کار خباثت آمیز را صهیونیست ها دانست و گفت: دشمنان بدانند که این کارها نه مانع  گسترش دین مبین اسلام در دنیا می شود و نه مردم را سرگرم می کند.

وی بیان داشت : دنیا به زودی  شاهد محو رژیم صهیونیستی خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =