دانش‌آموزان استثنایی کرمان در مسابقات کشوری قرآن حائز رتبه شدند

کرمان - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: دانش‌آموزان با نیازهای ویژه و معلمان آموزش و پرورش استثنایی این استان در پانزدهمین دور از مسابقات قرآن، عترت و نماز کشور حائز رتبه شدند.

به گزارش ایرنا، احمد اسکندری نسب روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دانش آموزان با نیازهای ویژه کرمان توانایی های ویژه ای دارند که این توانایی ها موفقیت های زیادی را در سطح کشور حتی در عرصه جهانی رقم زده است.

وی اهمیت و ضرورت قرآن آموزی را برای تحقق حیات طیبه و رسیدن به رشد و کمال معنوی لازم دانست و گفت: در پانزدهمین دوره مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز که به میزبانی استان خراسان رضوی و به صورت مجازی برگزار شد، دانش آموز روشندل راضیه سنجری در پایه دهم موفق به کسب رتبه اول تفسیر، عباس غلامی دانش آموز پایه دهم حائز رتبه اول احکام، حکیمه خاکپور پایه دهم حائز رتبه اول صحیفه سجادیه و دانش آموز پایه نهم آتوسا فتحی حائز رتبه دوم نهج البلاغه شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان افزود: همچنین دانش آموز پایه دوازدهم فاطمه سعید موفق به کسب رتبه دوم احکام، دانش آموز روشندل پایه دهم حسین محمدیان رتبه دوم مداحی، دانش آموز پایه دهم عیسی سالاری رتبه دوم اذان و دانش آموز پایه دوازدهم علی دامی حائز رتبه دوم احکام در این دوره از مسابقات شد.

اسکندری نسب همچنین از موفقیت تعدادی از معلمان آموزش و پرورش استثنایی خبر داد و گفت: حسین زمانی معلم روشندل از مدرسه شهید میرزابیگی رفسنجان موفق به کسب رتبه اول کشوری در رشته حفظ کل قرآن، محمود زنگی آبادی از مدرسه والعصر شهر کرمان موفق به کسب رتبه سوم در رشته قرائت قرآن و  رضا کریمیان از دبستان باغچه بان چترود هم موفق به کسب رتبه سوم در رشته نهج البلاغه شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =