رغبتی: برای حفظ علیپور انعطاف زیادی به خرج دادیم

تهران- ایرنا- عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: برای تمدید قرارداد علی علیپور انعطاف زیادی به خرج دادیم اما این مهاجم ترجیح داد در خارج از ایران بازی کند.

«علی رغبتی» روز پنج‌شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به حاشیه‌های جدایی «علی‌علیپور» از تیم فوتبال پرسپولیس تهران اظهار داشت: مهاجم و آقای گل لیگ برتر ایران در چند برهه از زمان در فصول گذشته از باشگاه‌های خارجی پیشنهاد داشت که در برخی از مواقع به خاطر باشگاه این پیشنهادها را بررسی نکرد و در مواقعی نیز باشگاه با جدایی او مخالفت کرد.

وی افزود: علیپور در طول فصل نوزدهم نیز چند پیشنهاد داشت که آن را به پایان فصل موکول کرد. مدیران پرسپولیس نیز به خاطر این وفاداری او به باشگاه در طول فصل امتیازات ویژه ای برای او در نظر گرفتند.

عضو هیات مدیره پرسپولیس ادامه داد: آرزوی هر فوتبالیستی بازی در لیگ‌های اروپایی است و علیپور نیز دوست دارد در این سن چالش جدیدی در فوتبال دنیا تجربه کند. لذا از چند وقت پیش به دنبال مذاکره بود و اکنون نیز پیش نویس قرارداد او امضا شده است. امضای این قرارداد نمی‌تواند کار یک یا چند روز باشد بلکه نتیجه شاید بیش از یک ماه مذاکره است.

رغبیتی با تقدیر از تلاش‌های این مهاجم در موفقیت‌های پرسپولیس گفت: علی علیپور از چند سال پیش به دنبال حضور در فوتبال اروپا بود. او برای پیشرفت زندگی ورزشی خود به این حضور نیاز دارد. همچنین با توجه به ظرفیت علیپور او می‌تواند در فوتبال اروپا موفق شود.

او در پاسخ به این پرسش که چرا برای ماندن او تلاش‌های بیشتری انجام نشد تصریح کرد:‌ ما برای ماندن او در جمع سرخپوشان پایتخت انعطاف زیادی به خرج دادیم اما در نهایت او تصمیم خود را گرفت و به اروپا رفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =