۲۰ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۱۹
کد خبرنگار: 2183
کد خبر: 84034042
۰ نفر

برچسب‌ها

مهلت ارسال آثار به جشنواره مجازی «نمایشخونه» تمدید شد

ساری - ایرنا - کانون تئاتر کودک و نوجوان انجمن هنرهای نمایشی مازندران مهلت شرکت در اولین جشنواره مجازی «نمایشخونه» ویژه کودکان و نوجوانان استان را تا ۳۱ شهریور ماه جاری تمدید کرد .

پیش از این مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا ۱۵ شهریور اعلام شده و قرار بود آثار راه یافته به بخش مسابقه هم ۲۵ شهریور در صفحه مجازی انجمن هنرهای نمایشی بارگذاری ‌شود.

روابط عمومی جشنواره که امروز پنجشنبه با تاخیر پنج روزه تمدید دریافت آثار را اعلام کرده ، علت آن را توضیح نداده است.

نخستین جشنواره مجازی نمایشخونه را کانون تئاتر کودک و نوجوان انجمن هنرهای نمایشی مازندران به منظور تولید آثار نمایشی با محوریت حضور و فعالیت کودکان و نوجوانان با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و مشارکت نهاد کتابخانه‌های عمومی استان، حوزه هنری، کانون پرورش فکری و سازمان صدا و سیمای مازندران برگزار می‌کند.

متوقف نشدن آموزش و رویدادهای نمایشی در دوره شیوع کرونا برای کودکان و نوجوانان و همچنین ترغیب خانواده‌ها به تولید آثار نمایشی خلاقانه در منزل بر اساس قصه‌ها از اهداف برگزاری این جشنواره اعلام شده است.

این جشنواره دارای سه بخش نمایش عروسکی (تک نفره، گروهی، خانوادگی)، نمایش کوتاه و قصه‌گویی (روایت یا کتابخوانی) است که کودکان ۶ تا ۱۲ سال و نوجوانان ۱۲ تا ۱۶ سال می‌توانند در هر کدام از این بخش‌ها شرکت کنند.

شرکت کنندگان در این جشنواره باید آثارشان را با دوربین تلفن همراه با کیفیت مناسب نور و صدا و به صورت افقی ضبط کنند. زمان ویدئوی تهیه شده برای ارسال به جشنواره هم باید حداقل ۲ دقیقه و حداکثر ۶ دقیقه باشد. همچنین آثار نباید در جشنواره‌های قبلی حائز رتبه شده باشد.

لازم است علاقه مندگان فیلم آثار خود را همراه با مشخصات شخصی شامل نام، نام خانوادگی، سن، شهر محل سکونت، نام قصه، نام نویسنده یا نویسندگان اثر و شماره تماس ثابت و همراه به صورت پیام متنی به صورت مجازی به پیام‌رسان WhatsApp شماره ۰۹۱۱۴۱۶۹۹۲۶ بفرستند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =