۳۰۰ بسته نوشت‌افزار بین دانش‌آموزان نیازمند آبادان توزیع شد

آبادان - ایرنا - فرمانده بسیج دانش آموزی آبادان گفت‌: همزمان با آغار سال تحصیلی خیرین این شهرستان با تامین ۳۰۰ بسته نوشت افزار ایرانی به یاری دانش آموزان کم بضاعت آبادانی شتافتند.

حجت الاسلام محمدعلی درویش نژاد پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مجموعه های جهادی و دغدغه مند در حوزه فرهنگ و آموزش با رویکرد تربیت نسل انقلابی و با استعداد برای آینده انقلاب اسلامی امسال نیز در قالب پویش کیف مهربانی با همکاری گروه جهادی توزیع نوشت افزار بین دانش آموزان نیازمند را انجام داد.
وی افزود: امسال نیز به لطف خیران و مجموعه های جهادی تعداد ۳۰۰ بسته نوشت افزار ایرانی همزمان با بازگشایی مدارس در میان دانش آموزان مناطق کم برخوردار شهرستان آبادان توزیع شد.
فرمانده بسیج دانش آموزی شهرستان آبادان ارزش ریالی مجموع بسته‌های نوشت افزار توزیع شده را بیش از ۳۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: شناسایی دانش آموزان بی‌بضاعت جامعه هدف نیز با همکاری گروه های جهادی، مجموعه های خیریه و مدیران مدارس انجام شد.
وی تصریح کرد: اقلام این بسته‌ها شامل کیف، مداد، خط کش، جامدادی، مداد رنگی، مداد تراش، مداد پاکن، دفتر نوشتاری و نقاشی است و این بسته‌ها عموما توسط گروه های جهادی و مجموعه های خیریه در سطح شهرستان آبادان با اولویت مناطق حاشیه شهر و مناطق محروم روستایی بین دانش‌آموزان نیازمند و بی‌بضاعت توزیع شد.
مدیر موسسه فرهنگی هنری تفکر ناب تاکید کرد: مجموعه های فرهنگی و جهادی در راستای حمایت از تولید ملی و کمک به دانش آموزان بی‌بضاعت توزیع نوشت افزار ایرانی را در دستور کار  قرار داده است و این اقدام  از حدود پنج سال پیش آغاز شده است.
حجت الاسلام درویش نژاد گفت: توزیع مرحله دوم نوشت افزار بین دانش آموزان نیازمند آبادان تا پایان مهر ماه آغاز می شود.

جمعیت دانش آموزی شهرستان آبادان حدود ۶۰ هزار نفر می باشد که از این تعداد پنج هزار دانش‌آموز کلاس اولی می باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =