امام جمعه ایلام: توهین به مقدسات مسلمانان نشانه استیصال غرب است

ایلام - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: توهین به مقدسات مسلمانان نشانه استیصال غرب در مقابل گسترش روزافزون دین مبین اسلام است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار روز پنجشنبه در تجمع محکومیت اهانت به قرآن کریم و پیامبر(ص) در ایلام افزود: توهین به مقدسات اسلام برای منحرف کردن افکار عمومی جهان از جنایت های غربی هاست.

امام جمعه ایلام بیان کرد: چطور برای توهین به مقدسات اسلام آزادی بیان وجود دارد اما برای مقدسات صهیونیست ها و دروغ هایی که ساخته اند حتی تحقیق هم ممنوع است، چرا این مدعیان دموکراسی تجربه تلخ توهین به مقدسات اسلام را تکرار می کنند، مگر نمی بینند که نویسنده کتاب آیات شیطانی به چه سرنوشت و نکبتی دچار شده است.

وی بیان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی و اسلام ناب محمدی، در برابر پیشرفت نهضت و انقلاب اسلامی در پنج قاره جهان داعش را تولید کردند، طالبان را به وجود آورند، اسلام آمریکایی و خشونت طلبی را در بین مسلمانان رواج می دهند و با بمب های خود زنان و کودکان بی دفاع یمن را می کشند.

امام جمعه ایلام تصریح کرد: دشمنان بعد از این توهین، منتظر هستند عکس العمل غیرتمندان مسلمان جهان را ببیند که در برابر توهین به پیامبر مکرم اسلام(ص) چه عکس العملی را نشان می دهند، آیا در برابر آنها مردانه می ایستند و یا سکوت مرگبار آن ها را فرا می گیرد، در اتاق های اندیشه ورزی شان عکس العمل مردم مسلمان را در اقصی نقات جهان رصد می کنند که گام بعدی را به جلو بردارند یا به عقب.

وی یادآور شد: دشمنان و جنایتکاران تاریخ، برای فرافکنی و متوجه کردن اذهان عدالتخواهان جهان از جنایت هایی که در کشورهای خودشان انجام گرفته است، از بی عدالتی ها و نژادپرستی هایی که در کشورهایشان وجود دارد، از مردم مظلومی که به خیابان ها می ریزند و با پیشرفته ترین سلاح ها آنها را سرکوب می کنند، است، می خواهند افکار عمومی جهان را متوجه جای دیگر کنند تا جنایت هایشان به چشم مردم جهان نیاید.

وی بیان کرد: اما با همه جنایت هایی که دشمنان انقلاب و اسلامی انجام می دهند، جبهه مقاومت اسلامی در منطقه شکل گرفته است، مجاهدت های شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش فراتر از مرزها، آرمان های انقلاب اسلامی را پیش می برد و تلاش های مذبوحانه دشمنان نظام و انقلاب اسلامی، کاری پیش نخواهد برد.

امام جمعه ایلام خاطرنشان کرد: خداوند نور خود را در زمین روشن خواهد کرد، هر چند دشمنان می خواهند آنرا خاموش کنند، البته همه این جنایت ها و اقدامات ناجوانمردانه دشمنان، زمینه ساز نهضت جهانی منجی عالم بشریت است.

گفتنی است، در پایان این مراسم قطعنامه ۵ ماده ای محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و پیامبر اسلام(ص) قرائت با تکبیر حاضران مورد تایید قرار گرفت .

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =