واکنش رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به ماجرای درگیری استقلالی‌ها

تهران- ایرنا- رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص درگیری تعدادی از بازیکنان استقلال با هواداران این تیم توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش ایرنا، پس از شکست استقلال در فینال جام حذفی مقابل تراکتور و هنگام بازگشت استقلالی‌ها به تهران، در فرودگاه مهرآباد درگیری بین برخی بازیکنان این تیم و چند هوادار استقلال رخ داد. درگیری فیزیکی شدیدی که در آن چند تن از بازیکنان استقلال مانند فرشید اسماعیلی، دانشگر و ... به شدت یکی دو هوادار استقلال را مورد ضرب و شتم قرار دادند.  

پس از این درگیری و با وجود اینکه چند روزی از آن می‌گذرد اما هنوز ارکان قضایی فدراسیون فوتبال حکمی را برای عاملان درگیری صادر نکردند، به همین دلیل سراغ رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رفتیم تا در خصوص این مسئله سوالاتی از او بپرسیم.

«ابوالفضل حسن‌زاده» در گفت و گو با ایرنا، در خصوص اینکه آیا کمیته انضباطی در پرونده درگیری بازیکنان استقلال با هواداران این تیم در فرودگاه مهرآباد دخالتی دارد یا خیر؟ گفت: این پرونده ارتباطی به کمیته انضباطی ندارد و کمیته محترم اخلاق باید به آن ورود کند. تا آنجا که اطلاع دارم کمیته اخلاق به مسئله ورود کرده و در حال بررسی است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه این درگیری داخل زمین یا در محدوده زمین بازی نبوده و یا بین دو عامل فوتبال نبوده ما نمی‌توانیم به آن ورود کنیم و جزو مسوولیت‌های کمیته اخلاق است.

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تاکید کرد: دوست داشتیم که به این پرونده ورود کنیم و اگر جزو مسوولیت های ما بود حتماً باقدرت به این پرونده ورود می‌کردیم و به آن رسیدگی می‌کردیم اما این طور نیست و فقط کمیته محترم اخلاق باید در این خصوص تصمیم‌گیری کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha