کمبود گاز مایع در خراسان جنوبی وجود ندارد

بیرجند - ایرنا - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: کمبودی در حوزه گاز مایع در استان وجود ندارد و مردم هرگونه تخلف در عرضه و توزیع گاز مایع را به سامانه ۱۲۴ اعلام کنند.

عباس جرجانی روز پنجشنبه درباره نظارت بر عرضه توزیع گاز مایع بیان کرد: واحدهای صنفی که نیاز به گاز مایع دارند در سامانه سدف ثبت‌نام کنند.

وی افزود: آن دسته از واحدهایی که پروانه کسب ندارند، هرچه سریع‌تر برای دریافت پروانه کسب اقدام کنند.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی تصریح کرد: با مالکان خودروهایی که از گاز ال. پی. جی استفاده می‌کنند نیز با هماهنگی نیروی انتظامی برخورد و خودرو آنان توقیف می‌شود.

تشکیل صف برای دریافت گاز مایع در برخی مناطق خراسان جنوبی طی روزهای اخیر در رسانه‌ها بازتاب داشته است.

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی پیش از این گفته بود: ایجاد صف دریافت کپسول گاز مایع با توجه به پراکندگی جمعیتی در حوزه شهری، روستایی و عشایری ارتباط مستقیم با نحوه اجرای طرح و همچنین چگونگی توزیع از سوی متولیان این حوزه دارد.

علی تهوری با اشاره به گلایه‌مندی و نارضایتی درخصوص ایجاد صف در دریافت کپسول گاز مایع افزود: ثبت‌نام نکردن برخی متقاضیان در سامانه و همچنین اعلام همراه داشتن کارت ملی سرپرست خانوار برای دریافت کپسول از سوی این افراد از جمله عوامل ایجاد صف و نارضایتی مردمی است.

وی اظهار داشت: با توجه به بازدیدهای صورت گرفته توسط کارشناسان معاونت بازرسی، پیشنهادات اجرایی و نظرات کارشناسی این سازمان به صورت مکتوب به مسوولان ذیربط و متولیان این طرح داده شده است تا ضمن اجرای طرح نارضایتی مردمی به حداقل برسد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =