ورمزیار: برخی بازیکنان بیش از ارزش خود پول می‌خواهند

تهران -ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: فصل نقل و انتقالات به بازار گرمی برخی از بازیکنان تبدیل شده است، بازیکنانی در زمان عقد قرارداد رقمی بیش از ارزش خود طلب می‌کنند.

«صادق ورمزیار» روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا به شرایط اعزام تیم استقلال به رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اشاره کرد و افزود: قبل از شیوع ویروس کرونا تیم استقلال شرایط نسبتا خوبی در آسیا داشت و ۲ بازی حذفی را با اقتدار پشت سرگذاشت  و در مرحله گروهی حاضر شد.

وی ادامه داد: هر چند که آن تیم در ان دوران نیز نقاط ضعفی در خط دفاعی داشت اما با خروج بازیکنانی مانند علی کریمی و محمد دانشگر که هنوز تمدید قرارداد نکردند آبی‌پوشان کار راحتی پیش روی خود ندارند.

پیشکسوت باشگاه استقلال تهران در ادامه با اشاره به حواشی چند هفته اخیر استقلال عنوان کرد این حواشی هیچگاه به سود یک تیم نیست بلکه آن را در مسیر ناکامی قرار خواهد داد. چرا تیمی که باید در لیگ قهرمانان شرکت کند تقویت و تکمیل  نشد. 

وی تاکید کرد: چگونه قرار است با یک تیم نصف و نیمه با تیم‌های مجهز عربی مسابقه بدهیم. مدیران باشگاه چه تفکری دارند. بدون ۲ بازیکن کلیدی تیم مشکلات استقلال ۲ چندان خواهد شد.

ملی‌پوش سال های دور فوتبال ایران در ادامه گذری بر قرارداد بازیکنان و مبالغ درخواستی آنها زد و گفت: تنها برای استقلال یا پرسپولیس نیست که این مبالغ درخواست می شود بلکه در بیشتر تیم‌ها بازیکنان بیشتر از ارزش خود از باشگاه طلب خواهند کرد.

وی افزود: به نظرم این ریخت و پاش‌ها به تفکر مدیریت برخواهد گشت. هر مدیری که کاربلد فوتبال باشد بدون شک این قضیه را جمع خواهد کرد اما متاسفانه برخی از مدیران هیچ سررشته‌ای از فوتبال ندارند.

چند دهه ناکامی ایران در فوتبال ملی و باشگاهی در سطح آسیا از دیگر موضوعات مورد بحث ورمزیار بود. او گفت: ما از ناکامی در سطح قاره سخن به میان می‌آوریم اما توجهی به مشکلات داخلی فوتبال ایران نداریم تا زمانی که این مشکلات حل نشود انتظار قهرمانی از تیم‌ها سخت و غیر قابل انتظار است. امیدوارم مدیران فوتبالی ورود کنند و این مشکلات برطرف شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha