تجمع اعتراض آمیز در  محکومیت اهانت به قرآن کریم و پیامبر اعظم در زنجان برگزار شد

زنجان - ایرنا- شماری از مردم و مسوؤلان در تجمع اعتراض آمیزی اقدام سخیف و ننگین نشریه شارلی ابدو به ساحت مقدس قرآن کریم و سوزاندن صحف شریف الهی و توهین آشکار به پیامبر گرامی اسلام (ص) را محکوم کردند.

این تجمع اعتراض آمیز، امروز /پنجشنبه 20 شهریورماه جاری/ از ساعت 18/30 تا 19/30 با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، استاندار و شماری از روحانیون، خانواده معظم شهدا، مسوولان و دیگر اقشار مردم زنجاند درمحوطه مسجد جامع (سید) شهر زنجان و به صورت محدود با رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی از سوی مدیریت ملی مقابله با ویروس کرونا، برگزار شد.

یکی از حاضرین در این تجمع گفت: پیامبر نور و رحمت از جانب خداوند سبحان برای هدایت و راهنمایی بشریت برگزیده شده بود و به یقین چنین گستاخی ها و اهانت های بی پروا از سوی دشمنان دین و قرآن از شان و بزرگی ایشان چیزی نمی کاهد.

وی افزود: هرچند این تجمع اعتراضی در زنجان به خاطر شیوع کرونا به صورت محدود برگزار شد اما با این حال مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و اهانت کنندگان به ساحت مقدس قرآن کریم و پیامبر اکرم (ص) است.  

تجمع کنندگان شعارهای مرگ بر آمریکا. مرگ بر اسراییل. مرگ بر فرانسه، مرگ بر استکبار، سکوت هر مسلمان خیانت است به قرآن لبیک یا محمد، حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست، زنجانیلار اویاخدی انقلابا دایاخدی. قرآن بیزه هدفده سرمایه شرفدی سر دادند.

در پایان نیز قطعنامه ای در راستای محکومیت اهانت به قرآن کریم و پیامبر اعظم (ص) قرایت شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =