۲۰ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۲۶
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 84033935
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نمایندگان مجلس به مطالبات فرهنگیان پاسخ دهند

کرج -ایرنا- رییس انجمن اسلامی معلمان البرزگفت: فرهنگیان انتظاردارند،نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مطالبات فرهنگیان از جمله در استان البرز پاسخ دهند.

منوچهر اتابکی روز پنجشنبه به ایرنا گفت: یکی ازوظایف نمایندگان در خانه ملت پاسخگویی به مطالبات فرهنگیان است که این مهم در مجلس یازدهم ازجمله خواسته های فرهنگیان البرز است که با شرکت درمرحله دوم انتخابات حوزه کرج نیز برآن یادآوری می کنند.

وی اظهارداشت: حضور فرهنگیان در انتخابات همیشه پررنگ بوده که در مرحله اول انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی آن را باردیگر ثابت کردند لذا انتظار می روند نمایندگان به مطالبه گری خانواده بزرگ آموزش و پرورش نگاه ویژه ای داشته باشند.

اتابکی  خاطرنشان کرد: این قشر همواره برای رشد جامعه در زمینه های مختلف از جمله فرهنگی، اجتماعی و سیاسی تلاش می کنند تا ایران اسلامی به رشد و بالندگی برسد.

وی بیان داشت: مهمترین هدف معلمان اعتلای تعلیم و تربیت و توسعه کشوراست که در این راه سخت به حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیاز دارند.

اتابکی با اشاره به اینکه معلمان درجامعه دغدغه فرهنگی، انقلابی و نظام را دارند، اضافه کرد: معلمان همواره به رغم مشکلاتی که دارند، تلاش برحفظ فضای سیاسی کشور را سرلوحه خود قرار می دهند.

وی تصریح کرد: همانگونه که رهبرمعظم انقلاب دراجلاس سراسری مدیران آموزش و پرورش کشور فرمودند که باید جایگاه رفیع معلم در اجتماع حفظ شود و به حل مشکلات آموزش و پرورش کمک شود که در این راه نمایندگان مجلس مسئولیت مهمی برعهده دارند.

رییس انجمن اسلامی معلمان استان البرز ادامه داد: برای رفع مشکلات درحوزه آموزش و پرورش البرز باید نگاه وحدت محورانه و پرهیز از نگاه سیاسی حاکم باشد.

استان البرز ۵۰ هزار فرهنگی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =