۲۰ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۱۳
کد خبرنگار: 1399
کد خبر: 84033932
۱ نفر

برچسب‌ها

کشف ۸۸ هزار ماسک غیرمجاز در تبریز

تبریز- ایرنا- فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی از شناسایی کارگاه تولید ماسک های غیر مجاز در تبریز خبر داد و گفت: ۸۸ هزار ماسک از این کارگاه کشف و ضبط شد.

سردار حسین عبدی روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: با توجه به شرایط بیماری کرونا در جامعه و سودجویی برخی افراد در تولید و فروش ماسک های غیر مجاز در سطح استان، موضوع در دستور کار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با اشرافیت اطلاعاتی، کارگاهی را که اقدام به تولید ماسک های غیرمجاز می کرد، شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی محل مورد نظر را مورد بازرسی قرار دادند.

سردار عبدی گفت: در بازرسی از این کارگاه ۸۸ هزار ماسک آماده توزیع کشف و همچنین ۶۶ رول پارچه ماسک، ۱۰ کیلوگرم کش و ۱۴ قرقره سیم به همراه ۲ دستگاه تولید ماسک کشف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه در این راستا ۲ متهم دستگیر شدند، افزود: این کارگاه به علت عدم رعایت قانون نظام صنفی و آیین نامه اماکن عمومی تا اطلاع ثانوی پلمب شد.

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی ضمن تقدیر از همکاری مردم با پلیس تاکید کرد: مدافعان امنیت به طور شبانه روزی در کنار مدافعان سلامت در خدمت سلامت و امنیت جامعه هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =