سه خبر کوتاه از کهگیلویه و بویراحمد

گچساران-ایرنا -مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمدگفت: آخرین مهلت ارائه الکترونیکی اظهارنامه مالیات سال ۹۸ اشخاص حقوقی واملاک اجاره ای ۳۱ شهریور است.

محمدعلی غفاری اظهار داشت: ارائه نکردن اظهارنامه مالیاتی ، جریمه مودیان را به همراه دارد و اعمال هرگونه بخشودگی و معافیت مالیاتی  را غیر ممکن می کند.
وی بر تسریع اشخاص حقوقی و صاحبان املاک برای ثبت اظهار نامه مالیاتی  در سامانهwww.tax.gov.ir تاکید کرد.

رئیس بهره برداری و معاون شرکت توزیع نیروی برق باشت گفت:وزش تند باد و رعد و برق ۴۰۰ میلیون ریال به شبکه برق در روستاهای بخش مرکزی این شهرستان خسارت وارد کرده است               
وی افزود: وزش تند باد به شبکه برق روستاهای گروس، سرآبیز،آبدهگاه،شادگان،شاه بهرام و روستاهای این مسیر خسارت زده است.

رئیس بهره برداری و معاون شرکت توزیع نیروی برق باشت تصریح کرد: با تلاش کارکنان این شرکت شبکه برق آسیب دیده در کمترین زمان ممکن پس از تامین تجهیزات مورد نیاز تعمیر شد.

فرمانده انتظامی  گچساران از دستگیری ۱۴ نفر معتاد متجاهر در دومین  مرحله اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز دراین شهرستان خبر داد.
سید محمد موسوی اظهار داشت : با مشارکت یگان های انتظامی گچساران دومین مرحله طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز و توقیف وسایل نقلیه متخلف در این شهرستان اجرا شد.                                

سرهنگ موسوی ابراز داشت: ماموران در اجرای این طرح با هماهنگی مرجع قضایی ۱۴ نفر معتاد متجاهر که به صورت دسته جمعی اقدام به استعمال مواد مخدر می کردند و برای مردم در محلات  ایجاد مزاحمت می کردند را دستگیر و به کمپ ترک اعتیاد تحویل دادند.                                                
فرمانده انتظامی گچساران از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه جرم و ناهنجاری های اجتماعی از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ موارد به پلیس گزارش کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =