مردم خرم‌آباد اهانت به پیامبر اسلام (ص) را محکوم کردند

خرم‌آباد - ایرنا - تجمع اعتراض‌آمیز مردم و مسوولان در محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و پیامبر اسلام(ص) روز پنجشنبه با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی کرونا در محل مصلی الغدیر خرم‌آباد برگزار شد.

به گزارش ایرنا نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد در این تجمع اظهار داشت: اسلام دین اخلاق و آموزه های آن بر اساس فطرت انسانی است که پیامبر اسلام هم مبشر این آموزه ها هستند.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی با بیان اینکه نظام سلطه، عامل فساد، کفر و زشتی های جهان است تصریح کرد: بیداری اسلامی جهان شمول شده چنانچه در بسیاری از کشورهای اروپایی، اسلام به دین دوم کشورها تبدیل شده است.

وی ادامه داد: اسلام دین صداقت، فضیلت و شریعت است و همه انسان‌ها را به خوبی دعوت می کند بنابراین دشمنان منافع خود را با رشد مسلمانان و بیداری اسلامی در خطر می‌بینند و به پیامبر اسلام و قرآن توهین می‌کنند.

وی اظهار داشت: این یک جاهلیت مدرن است چراکه دشمنان به دنبال حکمت، برهان و استدلال نیستند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان نیز در جمع مردم خرم‌آباد گفت: بار دیگر شاهد بی احترامی به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) توسط کشورهای پیشرفته اما نادان هستیم.

حجت‌الاسلام سید لطف الله حیات الغیب افزود: شیاطین به دنبال ظلمت انسان هستند چراکه تحمل آیات قرآنی را ندارند اما قرآن در میدان های علمی آنها نفوذ کرده و می‌دانند آینده از آن کیست.

وی اضافه کرد: نام پیامبران مسیحیت و یهودیت بارها با عظمت در قرآن یادآوری شده پس توهین کنندگان بدانند اهانت به قرآن اهانت به تمام انبیاء الهی، تورات و انجیل است و همه در مقابل این توهین ایستادگی می‌کنند.

وی با بیان اینکه دشمنان اسلام توانایی مقابله با قرآن را ندارند و مجبور به توهین و مخالفت شده اند افزود: امروز انسان ها در حال بازگشت به فطرت خویش هستند و گرایش جوانان غرب به اسلام از آثار نامه مقام معظم رهبری به آنان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =